SMF Support > Suomenkielinen tuki (Finnish)

[Maksullinen] SMF apua tarjolla

<< < (2/5) > >>

Tapsa2:

--- Quote from: Owdy on July 01, 2010, 03:12:20 PM ---
--- Quote from: Tapsa2 on July 01, 2010, 01:37:01 PM ---Et sä Owdy varmaan vakituseksi ylläpitäjäksi mp sivustolle ala (ry) niin en edes kysy.

--- End quote ---
Vakituisen ylläpitäjän kannattaa olla aiheesta kiinnostunut foorumin jäsen. Ei se muuten oikein pelitä :)

--- End quote ---
Tämä on kyllä tiedossa
Ja juuri siksi en sulta kysykään tästä asiasta. Ihan niinku tossa aiemmin totesin että "En kysy"


Mutta muut asiat myöhemmin saattaa tulla kyseeseen.

RamiL:
Moi,

Törmäsimme mielestämme ylipääsemättömään ongelmaan taannoin päivitettäessä kotiverstas.com 1.0 ---> 1.1. SMF supporttifoorumia lukiessa huomasin tämän ketjun ja siitä ne ongelmat alkoivat heti poistua.

Otin yhteyttä Owdyyn joka lupasi varovasti ensin perehtyä asiaan, siitä sitten vauhti kasvoi ja nyt kotiverstas on uudella alustalla, täysin toimivana ja ilman ongelmia. Päivitys kesti alle tunnin ja sisälsi uskomattoman määrän laadukasta kommunikointia ennen ja jälkeen päivityksen. Reilua ohjeistusta, neuvoja ja tukea tuli samaan pakettiin sekä jokainen tekemisen ajankohta piti kuten oli sovittu.

Hinnat ovat aina tapaus- ja sopimuskohtaisia mutta uskon että Owdy tiedottaa kysyttäessä paljonko maksaa.

Käytämme ehdottomasti tämän yrityksen palvelua uudelleen.


Rami Lehto
Kotiverstas.com

taavi71:
Eipä voi kun kehua miestä. Varmaa toimintaa ja nopeasti.

Owdy:
Kiitos palautteesta :)

Samppas:
Suosittelen Owdyn palveluja. Meillä yritettiin päivitää harrastajasivuston keskustelualuetta omin voimin uuteen, jolloin kaikki meni "yllätys yllätys" pieleen. Tämä kaveri sai meidän mokat korjattua ja päivitykset tehtyä nopeasti ja auttoi myös monessa muussa, ainakin meille, suuressa ongelmatilanteessa. Myös hinta oli sopiva.

Samppa
Skootterini.com
Ylläpitäjä

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version