News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Modifikasyon Kabul Şartları

Started by 4LP3RUZ1, October 10, 2006, 04:17:03 AM

Previous topic - Next topic

Yağız...

Quote from: Hüsamettin on July 31, 2009, 04:55:01 AM
bunları Türkçe anlatacak varmı  yada tam olarak detaylı anlatacak nereye ne yapılacak ingilizce çok değilde
İlk mesaj zaten Türkçe yazılmış ...

grafitus

Üstüme düşmediği halde maksat bilmeyen kalmasın diye SMF 2.0 modifkasyon godiklerini yazayım. :)

o SMF 2.0 çoklu veritbanı desteğine sahip olduğu için db_query() fonksiyonu yerine $smcFunc['db_query'] fonksiyonu kullanılmalıdır. (Bknz: Simple Machines $smcFunc Functions)
o Yeni profil alanları eklerken artık veritabanına bile sütun eklemeniz gereklidir.
o Menüler array dizilerinden çekilmektedir. Sizde kuralı bozmadan dizilerrden devam edin. :)

Şimdilik bu kadar.

yusuf34

Blackburn

teşekkürler ben bir modifikasyon yaptım smf 2.0.2 için güzelde çalışıyor bunu nasıl modifikasyonlar bölümüne yükleyeceğiz ?
Gerçek mutluluk mal ve mülke sahip olmak ile değil,akıl ve erdeme sahip olmak ile mümkündür.
Slax Tr - Slax Türkiye Topluluğu adresinden usb ile bile çalışan işletim sisteminin Türkiye sitesine ulaşabilirsin.
Özgür yaşam,özgür insan.

deadhero

Bazıları mesaj ile lisans dosyası istendiğini söylüyor bu doğru mu? lisans dosyası da mı hazırlamamız lazım? evet ise nasıl hazırlayacağız?

Antes

Lisans dosyası hazırlamayacaksınız sadece eklentinize/temanıza bir lisans türü seçip bildireceksiniz. (Mod sayfasına yazarak)

deadhero

Eklemiştim zaten yazmayı unuttum :D İnş onaylanır

LirikAskO

Bilgilendirme için teşekkürler.

Advertisement: