News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Flashchat (Kurulum + Entegre)

Started by HayaTR, November 29, 2006, 04:49:44 PM

Previous topic - Next topic

apolettin6

buna sesli veye videolu chati entegre edebiliyormuyuz.

HayaTR

Quote from: apolettin6 on February 01, 2007, 07:38:08 AM
buna sesli veye videolu chati entegre edebiliyormuyuz.
Sanmıyorum Ama Denersen Belki Olabilir www.tufat.com a Bakmanı Öneririm
ELVEDA SMF :/

fb_cagri_fb

Lütfen biri yardım etsin hepsi Yes oralarda bi sorun yok aşağıdaki resimde de görülüyo kutucuğu işaretlersem çıkan system dosyalarından Simple Machines 1.1 i seçiyorum ve en alttaki resim çıkıyo hatalar yani lütfen bi yardım edin ya :(

NOT: Yalnız SMF 1.1.2 yi kullanıyorum acaba bundan olabilir mi yardımlarınız esirgemeyin Teşekkürler

iammember

tesekkurler kurdum fakat 3 sorum var

1 uyeler chate girerken tekrar semfye entegre ettigim halde sifre ve kullanici adi istiyor ben boyle olmasini istemiyorum

2 ben chati yuklerken elimde olan lisansi hic bir yere yazmadan kurdum lisans bosunamı?

3 ana sayfada sohbette olanlar gostermek istyorum

4 tesekkur ederim :)

matematik

Dostlar ingilizcesi iyi olan biri bu linkteki aciklamayi yapabilir mi?

http://www.tufat.com/docs/flashchat/installer.html

tesekkürler

bir ricam da su resimdekiler ne ise yarar ftp ye yüklemelimiyim SCR klasöründen ciktilar..

War©hild

fla dosyaları flash dosyalarının publish edilmemiş hali yani sen istersen bu dosyalarla oynayıp chatin görüntüsünü falan yada neresini istiyorsan değiştirebilirsin. Tabi flash programı olması lazım. Bunları ftpye atmana gerek yok fla ları

matematik

Quote from: War©hild on April 18, 2007, 05:01:41 AM
fla dosyaları flash dosyalarının publish edilmemiş hali yani sen istersen bu dosyalarla oynayıp chatin görüntüsünü falan yada neresini istiyorsan değiştirebilirsin. Tabi flash programı olması lazım. Bunları ftpye atmana gerek yok fla ları

tesekkür ederim peki bu FL studio projek nedir? dikkat edersen o fla biciminde degil! SCR neyin kisaltilmisi? bir anlami var mi?

SoNSuZLuKC

Arkadaslar uye nicklerinde cikmayan turkce karakter sorununu kurulum sirasinda utf-8 secengini secerek halledebilirsiniz ama forum dil ayarlarinizda utf-8 olacak yoksa ise yaramaz cunku ayni db yi kullaniyorlar.

bir diger bir cozum: ayri bir db olusturusunuz flashchati oraya kurarsiniz yine kurulum sirasinda utf-8 secengini secmeyi unutmayin.

kafaniza takilan bisey olursa pm atin bana. 3 yildir kullaniyom bu vereti :D

C 4 t i m e r

matematik

Quote from: C 4 t i m e r on April 18, 2007, 06:09:25 PM
yahu download linkini göremedim ?

DOWNLOAD linki yerilmemis ...sen google de arat bulursun

War©hild

Quote from: sonatcan on April 18, 2007, 02:51:45 PM
Quote from: War©hild on April 18, 2007, 05:01:41 AM

tesekkür ederim peki bu FL studio projek nedir? dikkat edersen o fla biciminde degil! SCR neyin kisaltilmisi? bir anlami var mi?

SCR sanırsam source yani kaynak dosya anlamında FL studio project bilmiyorumda uzantısı flp ise flash project dosyasıydı heralde her neyse yani dosyaların toplu halidir canım ne olacakki başka

matematik

tesekkür ederim War©hild

bu resimde anlatilmak istenen nedir arkadaslar?

War©hild

Diyorki bu dizindeki dosyaları editleyerek ekstra bişeyler yapabilirsiniz tabi dikkatli olun php sayfalarını editlerken bi hata falan olmasın bide notepad word pad bigi basit programlar kullanmayın daha gelişmiş metin editörlerini deneyin Textpad yada editplus gibi

iammember

BU flas chat turkce karakter sorununa ne yapilabilir bazi uyelere yasaklandiniz diyor alakasi bile yok :)

matematik

Quote from: iammember on May 26, 2007, 10:36:06 AM
BU flas chat turkce karakter sorununa ne yapilabilir bazi uyelere yasaklandiniz diyor alakasi bile yok :)

türkce karekterlerin cikmamasinin nedeni Database deki tablo yapisinin utf-8 olmamasindan kaynaklaniyor.. Db yi utf8 yapainca da kullandigin temada sorunlar cikiyor ..

iammember

bunu bir sekilde cozme yolu yokmu yani artik forumu utf8 mi yapmam gerekiyor o zamanda yedekler buyuk hasar goruyormus :) turkce karakter sorun degilde bazi uyelere yasaklandiniz demesi beni cilgina donduruyor :)

matematik

Quote from: SoNSuZLuKC on April 18, 2007, 03:36:15 PM
Arkadaslar uye nicklerinde cikmayan turkce karakter sorununu kurulum sirasinda utf-8 secengini secerek halledebilirsiniz ama forum dil ayarlarinizda utf-8 olacak yoksa ise yaramaz cunku ayni db yi kullaniyorlar.

bir diger bir cozum: ayri bir db olusturusunuz flashchati oraya kurarsiniz yine kurulum sirasinda utf-8 secengini secmeyi unutmayin.

kafaniza takilan bisey olursa pm atin bana. 3 yildir kullaniyom bu vereti :D

iammember soruna sonsuzluk arkadas cevap vermis zaten 2 secenek var 3.sü yok simdilik :)

renkliforum

Yaa arkadaşlar, iyi güzel, hoş ama yok mu bir örnek, incelesek... Ekran görüntüsü bile olur...

Rica etsek biri ekleyebilir mi acaba... Teşekkürler.

iammember

www.tufat.com   demosu var bakabilirsin ama cins bir yazilim :)

oziturka

sununu sürümde 5,02 standart ne yapmam gerekiyor

Advertisement: