News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Flashchat (Kurulum + Entegre)

Started by HayaTR, November 29, 2006, 04:49:44 PM

Previous topic - Next topic

eradicator

ben 3-4 aydır 4.7.7 sürümünü kullanıyorum..
FlashChat güzel de, tek begenmediğim yanı, kullanıcıları yetkilendirmede..
Mesela normal chatteki gibi kullanıcıları op  yapma gibi.. kullanıcı illa global mod olması lazım ki, flashchat'te yetkili Moderator olabilsin.. çok saçma yaa..admin panelindeki user bölümü işe yaramıyor yanii...
daha iyi bir chat arayışı içerisindeyim... bulursam sizlerle paylaşacagım...
Kolay gelsin.

e-tikvesli

Peki bu chati kaldırmak istediğimizde nasıl kaldıracaz. Kurmadım ama forumumu riske de atmak istemem.

gurcan

FlashChat Modüllerini nasıl kuruyoruz yardımcı olursanız sevinirim
Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük TÜRK olarak dünyaya gelmemdir

SeHz@dE™

Arkadaslar bende burada kalıyo oysa java yüklü flash yüklü  kurulumuda dogru yaptıgımdan eminim cünkü sitedeki üyelerimde girebiliyomuş hatta kafana göre bişiler yaz yine giriyo :D ama burada kalıyo k.adı: ve sifre: isteme yeri gelmiyo nedense :D
Not: ıÜüFlashChat v 4.7.12  kurulu  daha eski sürümlerini de denedim aynıydı bende son sürümünü buldum yüklim dedim ondada aynı :D

Bendeki gibi bi hatayla karsılasan varmıydı varsa cözüm olarak neyaptı arkadaşlar lütfen biriniz yardım etsin tek sorunum bu kaldı :D

LiderKurt

Trafik sömürüyor..Önermem

vannelle

Quote from: eradicator on June 27, 2007, 11:51:06 PM
ben 3-4 aydır 4.7.7 sürümünü kullanıyorum..
FlashChat güzel de, tek begenmediğim yanı, kullanıcıları yetkilendirmede..
Mesela normal chatteki gibi kullanıcıları op  yapma gibi.. kullanıcı illa global mod olması lazım ki, flashchat'te yetkili Moderator olabilsin.. çok saçma yaa..admin panelindeki user bölümü işe yaramıyor yanii...
daha iyi bir chat arayışı içerisindeyim... bulursam sizlerle paylaşacagım...
Kolay gelsin.

Evet arkadaslar  bu konuda bende bir bilgi istiyorum  Global Mod dan baskasini yetki verilmiyor baska grup acsamda calistirmiyor bunun baska bir cozumu varmi?  config.php da Moderator  sifresi var ginede ise yaramiyor  bilgisi olan ltf burada paylassin.

Simdiden tskler

calismalarinizda basarilar

Saygilarimla

BaW.R`

Yaptım ekran böyle oldu  yardım edebilirmisin

harunygt

bende böyle bir hata veriyor bu nedir acaba bilen varsa lütfen yardim edebilirmi?
Simdiden tskler

te_amo680

selam arkadaslar. ben flashchati uzun zamandir kullaniyorum..
Quote from: BaW.R` on May 04, 2008, 04:30:46 AM

sen chati kurmussun... senin sitenin adı sanırım mplisesi... o zaman  hxxp:www.mplisesi.com/chat/flashchat.php [nonactive]   linkine tıkla... bu linki sitene entegre et tamamdır:)

bişeyler öğretebildiysem ne mutlu bana.. iyi günler

Özgür

ajaxchat öneririm size. ondada kanal anlayışı bi tuhaf aslında. op yetkilendirme denemedim hiç. ama bir deneyin
So Long

Tattoocu_Cartel

forum üyelerine özel yaparken seçtiğimiz simplemachines sürümünde 1.0 ve 1.1 var   smf 2.0 sürümü kullananlar neyi işaretleyecek?

seyfooo

Quote from: iammember on March 16, 2007, 08:19:30 AM
tesekkurler kurdum fakat 3 sorum var

1 uyeler chate girerken tekrar semfye entegre ettigim halde sifre ve kullanici adi istiyor ben boyle olmasini istemiyorum

2 ben chati yuklerken elimde olan lisansi hic bir yere yazmadan kurdum lisans bosunamı?

3 ana sayfada sohbette olanlar gostermek istyorum

4 tesekkur ederim :)

cevap verebiliceğim şeylere cevap verim kaç gündür içini dışın inceliyorum bu flashchatin allah cezasını vericek. :)

neyse ;

1.sorunuza cevap: Forumuna giriş yapanlar için FlashChat Integration yükleyerek oradan giriş yaparlar şifrede sorulmaz...

2.sorunuza cevap: elbet lisansa lazım olru kullanırsınız ben lisanslı kullanmadığı için bilemicem...

3.sorunuza cevap:  FlashChat Integration kuararsanız bu sorun kendiliğinden kalkıcak...

seyfooo

Quote from: SeHz@dE™ on January 31, 2008, 10:42:22 PM

Arkadaslar bende burada kalıyo oysa java yüklü flash yüklü  kurulumuda dogru yaptıgımdan eminim cünkü sitedeki üyelerimde girebiliyomuş hatta kafana göre bişiler yaz yine giriyo :D ama burada kalıyo k.adı: ve sifre: isteme yeri gelmiyo nedense :D
Not: ıÜüFlashChat v 4.7.12  kurulu  daha eski sürümlerini de denedim aynıydı bende son sürümünü buldum yüklim dedim ondada aynı :D

Bendeki gibi bi hatayla karsılasan varmıydı varsa cözüm olarak neyaptı arkadaşlar lütfen biriniz yardım etsin tek sorunum bu kaldı :D

Arkadaşaım muhtemelen, smf türünü seçmeden ileri tuşuna bastın ondan kaynaklanıyor olabilri. ben  ondan bu sounu yaşamıştım şuan sorun yok canavar gibi :)

seyfooo

Quote from: e-tikvesli on June 30, 2007, 05:24:03 AM
Peki bu chati kaldırmak istediğimizde nasıl kaldıracaz. Kurmadım ama forumumu riske de atmak istemem.

...siteniz/chat/admin.php

ye girip ardından tepedeki şıklardan un-installı seçerseniz siteyi orotmatik  kaldırır.

seyfooo

Quote from: gurcan on January 09, 2008, 11:21:00 AM
FlashChat Modüllerini nasıl kuruyoruz yardımcı olursanız sevinirim

Resimli yükleme şeklini googleda ara bence resimlere bakarak basamkaları ilerlet takıldığın nokta olursa yaz yardım edilir...

seyfooo

Quote from: BaW.R` on May 04, 2008, 04:30:46 AM

Sayfada sorun yok,

linkin sonunda /chat/flashchat.php olarak yaparsanız ve kullanıcıları buna yönlendirseniz o syfaya girmeden sohbete bağlanırlar...

vatanbilisim

hxxp:tufat.com/script2.htm [nonactive] 

açılmıyor nereden temin edebilirim internete bulmadım

RUKZANYA

Quote from: vatanbilisim on January 29, 2015, 06:08:55 PM
tufat.com/script2.htm 

açılmıyor nereden temin edebilirim internete bulmadım

Buraya https://web.archive.org/web/20140818013616/http://www.tufat.com/script2.htm ya da alternatif olarak arama motorlarının www.tufat.com/script2.htm sayfası için aldığı önbelleğe bakabilirsin.

Advertisement: