News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Flashchat (Kurulum + Entegre)

Started by HayaTR, November 29, 2006, 04:49:44 PM

Previous topic - Next topic

HayaTR

arama motorlarından Bulabilirsiniz:4.7.2 sürümü

Not:İçinde Modlarda Var Fakat Nasıl Kuruldugunu Hala Çözemedim :)

Yedek Alın Hem Mysql Hem Ftp ;)

Burdan İndirdikten Sonra İçindeki Chat Dosyasını ana dizine ftpye atıyoruz sonra www.siteadi.com/chat/install.php ye tıklıyoruz No Olan Dosyaların Degerlerini Ftpden 777 yapıp sayfayı yeniliyoruz hepsi yes oldugunuda eger entegre edceksek yukardaki seçenegi işaretliyoruz entegre etmiyceksek ayrı çalıştırcaksak işaretlemiyoruz Continiue Diyoruz Orda Forum Seçekleri Gelecek smf 1 smf1.1 var benimki smf 1.1 rc3 oldugu için 1.1 Başka Forum Seçenekleride Var phpbb vbulletin vs Sonra Continue Diyoruz Eger Entegre Etmeyi Seçtiysek Otomatik Olarak Mysql Fln Doldurur Seçmediyseniz Yeni Bir Mysql Oluşturup Onun Bilgilerini Girin Continue Diyin.Ve  Bekliyoruz Forumumuz Kuruluyor Bunu Ezbere Yaptım Arada Atladıgım Yer Varsa Orasıda Continue dir :).Flashchatiniz Hayırlı Olsun İnstall.php yi silin ftpden Bu Arada Admin Paneline www.siteniz.com/chat/admin.php den ulaşabilirsiniz Forum İlk Kuruldugunda Entegre Etmediyseniz Şifre Sanırım adminpass Sorun Çıkarsa Burdayım Yardım Ederim :).Eger Smfye Entegre Ettiyseniz Admin Şifreniz Ve Nicinizle Üye Olabilirsiniz

Dipnot:)Sorularınızı Sorabilirsiniz Elimden Geldigince Yardımcı Olmaya Çalışrım 4.5.7 Deki Açık Yok
Örnek
ELVEDA SMF :/

turkarea

anlatım için teşekkürler.ilk soru :) mysql kullanmasa olmuyomu :) + kurulduğunda yanı arka plan resmi mi oluyor yoksa arka plan resmini sen mi değiştiriyorsun.üyelik forumdanmı yapılıyor.demo vermemişsin.
ÇookK oluyozZZz
www.forumtayfa.com

www.neodesktop.com
çok yakında:
www.cokoluyoz.com

Sitenize kameralı chat programı entegre etme (kendi adınıza) full resimlianlatım
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=123990.0

HayaTR

Arkaplan Resmini Degiştrebilirsiniz 8 9 Tane Tema Var Sen Onları Editleyebilirsin Hepsi Flash yanlız :)

İkincisi Dedigim Gibi Ftpye Attıgında O İlk Seçenegi İşaretlersen Birlikte Kurdemek Gibibirşey Sonra Forumu Seçiyorsun smf 1.1 İlerlediginde Database Tablosu Gelkdiginde Birleştirmeye Tıklamışsan Otomatik Olarak Smfyi Kurdugun Veritabanıyla Birleştiriyor Ve Foruma Üye Olanlar Chate Üye Oluyor Üye Olmayanlar Giremiyor Modlara Mod Adminlere Admin Yetkisi Veriyor Chatte

turkarea

anladım kardeşim sağolasın :) bşde foruma buton yaparım ona ohhh :)
ÇookK oluyozZZz
www.forumtayfa.com

www.neodesktop.com
çok yakında:
www.cokoluyoz.com

Sitenize kameralı chat programı entegre etme (kendi adınıza) full resimlianlatım

findpeople

Flashchat'de açık var diyorlardı ama tam olarak açık bir ifadeyle anlatan göremedim. Haliyle de kurmaya korkuyor insan. varmı böyle bir açık acaba?

turkarea

PİSİKOPAT kardeşim şimdi dosyayı indirince 2 tane klasor çıkıyo ya biri kurulum diğeri mod klasörü.direk kurmak istediğin modu alıp chat klasöründe modules e atıyosun.

ardından : /inc/config.php dosyasında

'module' => array(
   'anchor'  => 0,
   'path'    => './modules/mp3_player/mp3player.swf',
   'stretch' => true,
   'float_x' => 300,
   'float_y' => 200,
   'float_w' => 100,
   'float_h' => 100,

kısmını düzenliyosun aynı gösterildiği gibi.hangi modu istiyorsan mp3_player/mp3player.swf', bu kısmıda ona göre düzenlemen gerekiyor :) ayrıca ses ve video modu gelişmiş admin modu mp3 player radyo yayını beyaz tahta modları verilmiş hangisini istersek ekliyebilirmişiz.hoş paralıymış aslında ama bize beleş eheueh :):)
ÇookK oluyozZZz
www.forumtayfa.com

www.neodesktop.com
çok yakında:
www.cokoluyoz.com

HayaTR

HayaTR

findpeople

O 4.5.7 Sürümünde Vardı Exploit Açıgı Ayrıca Daha Eski Sürümlerinde İlk Kuruldugunda Şifre Administrator Adminpass Oluyordu Sanırım Entegre Etmedigindede Öyle Oluyor Sanırım Ordan Hackliyorlardı Birde www.siten.com/chat/index.php getright benzeri programlarla pcye inidirip otomatik giriş yapmışsa ordan buluyorlardı benim size bulun dedigim 4.7.2 sürümü ;)

XBLaDe

FlashChat v 4.7.6 versiyonunu senin yazdıklarının yarısına kadar yaptım (Gerçekten Çok Yardımcı Oldu Teşekkür ederim) 7 adımda yukledim ama sonunda olmuştur sanırım,bir sorunda yaşarsam siz burdasınız nasılsa,yardım edersiniz dimi? ;)

HayaTR

Sorun Çıkarsa Elimizden Geldigince Yardım Ederiz Ama Sen İşlemden Önce Her İhtimale Karşı Degiştircegin Dosyaların Yedegini Al Günlük Mysql Yedegide Al Ve Panelden Ayarla Günlük Yedek Alsın Bunlar Bu Yüzden Bozulur Diye Degil Başka İşlem Yaparken Siten Hacklenirse Vsdede Lazım Olur ;)

LeWeL

flash chat in dosyalarını buraya koyabilirmisiniz ben bulamadımda????

ℓσяєиz

Barış Dokumacı

MY THEMES

The greates enemy will hide in the last place you would ever lock..

HayaTR

Paylaştım Fakat Yasak Oldugu İçin Modlar Tarafından Kaldırıldı Google da flashchat 4.7.2 diye arayın ilk sitelerde var ;)

XBLaDe

Sorun Olmadan Olmuyor işte :) Mesela Bütün Userler Veya Yöneticiler Chat Giriyor Ama Tek Bi Mod Giremiyor Şifrelerini  Değiştik Kullanıcı Adınıda  Değiştik Giriş Yaptık Yinede YASAKLISINIZ Yazısı Çıkıyor.
Ban Listesine Baktım Profilenieee Baktım Sorun Göremedim Bir tek O Mod'um Giremiyor Sizce Sorun Nedir?

Sindorf

Quote from: LeWeL on December 01, 2006, 11:54:08 AM
flash chat in dosyalarını buraya koyabilirmisiniz ben bulamadımda????
Quote from: ŵм_Ðяєамшзаνзя on December 01, 2006, 12:04:44 PM
evet dosyaları paylasırsanız sevınırım
Quote from: PİSİKOPAT on December 01, 2006, 02:01:35 PM
Paylaştım Fakat Yasak Oldugu İçin Modlar Tarafından Kaldırıldı Google da flashchat 4.7.2 diye arayın ilk sitelerde var ;)

Arkadaşlar, Flashchat resmi sitesi aşağıda...

http://www.tufat.com/script2.htm

Yapımcının istediği çok bir para değil... sadece 5 dolar... yaklaşık 7.5 YTL... bir gün dışarda yemek yemezsiniz, elinizde sürekli güncelleyebileceğiniz bir sistem olur...

7.5 YTL için aradığınıza veya paylaşmaya değmez... Gidin alın...

Yani, birazcık da paraya kıyıverin canım... Çok mu zor 7.5 YTL vermek?

Gidip kırılmış sürüm falan filan da buluyorsanız, sonra buraya gelip "Emeğe saygı" lakırdıları da etmeyin... Siz milletin emeğini nasıl çalarsanız, onlar da sizin emeğinizi çalar...

Hayatta her zaman ağladığın kadar gülersin...

Haksız mıyım şimdi? 7.5 YTL için bu kadar eziyete değer mi?

HayaTR

Sindorf Haklısında Burası Türkiye :) Herkesin İngilizcesi Ordan Satın Alıcak Kadar Olmayabilir Ayrıca Kaç Kişinin Windows u Lisanslıki Flashchati Lisanslı Olsun Ama 5 Dolar Fazla Bir Para Degil Alınabilir :)

Sindorf

Dikkat edersen ben fiyatı 90 ila 130 dolar arasında değişen Windows yazılımından bahsetmiyorum... Belki 100 küsür YTL vererek alamayabilirsiniz Windows'u... Ama 5 dolarlık bir scripti, bir gün dışarıda yemek yemeyerek alabilirsiniz... Evden götürmek yemeği çok mu zor? Ben her gün evden götürüyorum :) (Bu arada gerçekten sağlam para tasarrufu yapabiliyorum... Malum ben de öğrenciyim :))

Yani "Burası Türkiye" mantığından birazcık kurtulmanız gerek... Siteleriniz sizler için ihtiyaç ise, bence o ihtiyaca para harcamak çok da zor olmasa gerek... Hele harcayabileceğiniz miktar 5 dolar ise, çok çok fazla koyacağını hiç zannetmiyorum...

Dediğim gibi, bir gün dışarıda yemek yemeyerek, kendinize tüm gelecek güncelleştirmeleri ile birlikte kullanabileceğiniz ve doğrudan teknik destek alabileceğiniz bir scriptiniz olacak... Hem de yasal yollardan temin ettiğinizden, gönlünüz de rahat olacak... Gece yarısı siz uyurken, siteniz ve tüm emeğiniz silinmiş olmayacak...

İngilizce konusunda ise, her zaman belirtiyorum, ben sizlere yardımcı olabilirim... Yeterki sizler doğru düzgün işler yapmaya kalkın... :) Türkleri ve Türkiye'yi her zaman ileride ve aydın olarak görmek isterim... Bunun için de elimden gelebilecek her şeyi yapabilirim... Ama siz de "Burası Türkiye" mantığından lütfen kurtulun...

Collin Kazım!

Admin panelinde şifre ve kullanıcı adı nedir ben kurdum cok güzelmiş :)
Batman Returns!

HayaTR

üye adı administrator şifre adminpass Sanırım Foruma Entegre Ettiysen Forumdaki Kullanıcı Adın Ve Şifren

Collin Kazım!

Bu flashchat de baskaını admin yapamıyozmu forumdaki dier admin şifresiyle baglanıyor ben baska birini yapsam nasıl olcak :D
Batman Returns!

Advertisement: