News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Flashchat (Kurulum + Entegre)

Started by HayaTR, November 29, 2006, 04:49:44 PM

Previous topic - Next topic

mersindost

5 Dolar Vermesine Verilirde 5 Dolar İçin 20 Dolar Havale Ücreti İstenilen bir ülkede Yaşıyoruz  :D
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

Sindorf

Quote from: mersindost on January 17, 2007, 06:02:34 PM
5 Dolar Vermesine Verilirde 5 Dolar İçin 20 Dolar Havale Ücreti İstenilen bir ülkede Yaşıyoruz  :D

Para ödemenin tek yolunun havale olduğunu düşünüyorsan, gerçekten sana birşey diyemem :)

Belki "kader utansın" denebilir ama :D :D sanırım duruma abes kaçacak :)

www.tufat.com adresinde zaten havale gibi bir seçeneğimiz yok. Paypal, 2CheckOut ve e-gold var. Paypal ise önerilen sistem imiş. Paypal ise kredi kartı ile çalışan bir sistem, yani Türkiye'den aldığın herhangi bir kredi kartını kullanarak ödeme yapabilirsin. Kendi denemelerimde, Paypal'ın Türkiye'deki çoğu online sistemden daha hızlı parayı çektiğini gördüm (yani atıyorum, bugün dolar 1 lira olsun, paypal anlık çektiği zaman 5 dolar için 5 lira ödersin. Eğer anlık çekmezse, yani 3 gün sonra çekerse, ve 3 gün sonra dolar 10 lira olursa, sen de 5 dolar için 50 lira ödemiş olursun.)

Kendi adıma Paypal'dan mutluyum :) Siz de deneyebilirsiniz rahatlıkla... Hatta güvenmiyorsanız, çoğu bilindik banka Sanal Kart uygulamasına geçmiş durumda. Bir kaç tık ile başvurabilir, sanal kart alabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Limit olayını da kendiniz kontrol ettiğinizden, güvenliği daha fazla olacaktır (eğer online alışveriş sistemlerine güvenmiyorsanız)

Yani, kaçak sürümlerini kullanmanız için bir neden yok :)

rkan

Süperr calisdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Süperr tsklerrrrrrrrrrrrr usta allah rassi olsun bi tek sorum var bunu bi forumda konu ollarak nasil entegre ede billirim yani forumda shopet katagorisi var live chat gibi konu basliginda konun icinde o bullunuyor

bu arada
Quote from: Sindorf on January 17, 2007, 07:47:33 PM

Para ödemenin tek yolunun havale olduğunu düşünüyorsan, gerçekten sana birşey diyemem :)

www.tufat.com adresinde zaten havale gibi bir seçeneğimiz yok. Paypal, 2CheckOut ve e-gold var. Paypal ise önerilen sistem imiş. Paypal ise kredi kartı ile çalışan bir sistem, yani Türkiye'den aldığın herhangi bir kredi kartını kullanarak ödeme yapabilirsin. Kendi denemelerimde, Paypal'ın Türkiye'deki çoğu online sistemden daha hızlı parayı çektiğini gördüm (yani atıyorum, bugün dolar 1 lira olsun, paypal anlık çektiği zaman 5 dolar için 5 lira ödersin. Eğer anlık çekmezse, yani 3 gün sonra çekerse, ve 3 gün sonra dolar 10 lira olursa, sen de 5 dolar için 50 lira ödemiş olursun.)

Kendi adıma Paypal'dan mutluyum :) Siz de deneyebilirsiniz rahatlıkla... Hatta güvenmiyorsanız, çoğu bilindik banka Sanal Kart uygulamasına geçmiş durumda. Bir kaç tık ile başvurabilir, sanal kart alabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Limit olayını da kendiniz kontrol ettiğinizden, güvenliği daha fazla olacaktır (eğer online alışveriş sistemlerine güvenmiyorsanız)

malesef kredi karti ile alinmiyor visa yada mastercart ben dademin satin aldim ve kredikartim oldu icin olmadi  alamadim babamdan visayi almam gerek kaldi dedim gibi kredi karti ilede olmiyor ya visa ya master yada havale bu durumda insanlar kolay yollu secerler google :D

gokhanaydin1919

bu durumda herkes haklı. tamam 7.5 milyon  bu program için para bile değil ama ödeme işlemleri bürokrasiye takılıyor biraz.kredi kartın olacak paypal hesabın olacak. Sırf emeğin hakkını vermek için de bunlar yapılmaz ki. aslında yapılması gerekir ama yapılmazz.. mümkün değil

Collin Kazım!

7.5 lira nedirki zaten sorun olan ugrasıp almak oda bize ters işte bakkalda satılmıyoki alalım :D
Batman Returns!

HayaTR

Quote from: FeNeRBaHCe on January 17, 2007, 05:05:04 PM
Bu flashchat de baskaını admin yapamıyozmu forumdaki dier admin şifresiyle baglanıyor ben baska birini yapsam nasıl olcak :D
Admin Panelinde Vardı Sanırım İncele İstersen Olmadı Modları İçindeyse Gelişmiş Admin Modunu Kur Orda Kesin Vardır Benden Sonra Flashchat Entegre İçin Mod Çıkarmışlar Galiba Benim Niye Aklıma Gelmedi :P :P
ELVEDA SMF :/

HayaTR

Quote from: rkan on January 17, 2007, 09:30:16 PM
Süperr calisdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Süperr tsklerrrrrrrrrrrrr usta allah rassi olsun bi tek sorum var bunu bi forumda konu ollarak nasil entegre ede billirim yani forumda shopet katagorisi var live chat gibi konu basliginda konun icinde o bullunuyor

bu arada
Quote from: Sindorf on January 17, 2007, 07:47:33 PM

malesef kredi karti ile alinmiyor visa yada mastercart ben dademin satin aldim ve kredikartim oldu icin olmadi  alamadim babamdan visayi almam gerek kaldi dedim gibi kredi karti ilede olmiyor ya visa ya master yada havale bu durumda insanlar kolay yollu secerler google :D
Konu İçine Yapmana Gerek Yok Bence Üste Buton Ekle Chat Diye Bir Sayfa Yap Üst Taraftaki Butonlarda Dursun Sen Chatteyken Onun İçinde Burayı İnceleyebilirsin

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=95976.0

Collin Kazım!

ben yaptım saol valla yukarı butnda koydum blanktan chat acılıyor www.pckolik.org üye olmaya gerek yok bakabilirsiniz.

Ama bişey sorucam bu chati loglayıp veritabanı şişirmez dimi ?
Bide modlarını nasıl kurucaz mod klasorune mp3player fln attım olmadı :)
Batman Returns!

Sindorf

Quote from: rkan on January 17, 2007, 09:30:16 PM

Hocam zaten VISA ya da MASTERCARD dediğin Visa ve Mastercard firmalarının KREDİ KARTI olarak çalışması için hazırladığı sistemler.

Sen VISA ELECTRON veya MAESTRO ile denersen, internetten alışveriş yapamazsın. Çünkü onlar krediden değil, doğrudan banka hesabındaki paradan çalışır. Tabii bunun dışında farklılıkları da vardır, ancak ben bilmiyorum (ki benim işim bunları bilmek değil, ben sadece hepsinin kullanıcısıyım).Yani sistem olarak farklı şeyler VISA ve VISA ELECTRON.

Hani aramızda bankacı olan birileri varsa daha güzel anlatır bunları, ama benim bilgim bu ve Google'da beni ispatlıyor.

Sanırım kendi ağzınla rezil olmak buna deniyor (bana kızma ama, gerçekten çok komik birşey söylemişsin :) kusura da hiç bakma :))

Dilersen bu firmaların sitelerini ve ürünlerini incele :)

http://www.visa.com.tr/
http://www.mastercard.com/tr/

Bu şirketlerden başka American Express ve Diners Club gibi şirketler ve sistemler de mevcut, ancak bunları da buradan araştırıp bulabilirsin.

Hepsinin dışında PayPal var... PayPal hesabında para varsa, havale yaparmış gibi kullanabiliyorsun.

Dilersen sitesini inceleyebilirsin.

http://www.paypal.com

Neyse, bu konu SMF ile ilgili değil ama en azından yanlış bilme diye söyleyeyim dedim ben... :)

themustea

Notice: Undefined variable: X7CHAT_CONFIG in C:\Siteler\xxxx.com\httpdocs\chat\install.php on line 442

Warning: main(./lib/db/.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Siteler\xxxxx.com\httpdocs\chat\install.php on line 442

Warning: main() [function.include]: Failed opening './lib/db/.php' for inclusion (include_path='.;./includes;./pear') in C:\Siteler\xxxxx.com\httpdocs\chat\install.php on line 442

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: x7chat_db in C:\Siteler\xxxxx.com\httpdocs\chat\install.php on line 443

bu hatayı veriyor nasıl kurlum yapıcazz

BFA

Ellerine saglik cok guzel oldu, ama arka plan resmini bir turlu degistiremiyorum. ftpden resim atiyorum jpg formatinda ama gozukmuyor chat ayarlarinda. Nasil arka plan resmini kendimiz degistirebiliriz acaba?

imazy

bunu kurmak için başka databaseye ihtiyaç varmı çünkü 2 tane database hakkım var 2.side dopdolu :D  php-nuke ; smf ; toplist ; copparmiene (galeri ) :D

BFA

Ok ben nasil arka plan eklenecegini buldum, genede cok tesekkur, cok hos bisey. umarim acigi yoktur, tek dilegim. Saygilar

jagatai

Warning: main(/home/kahkaha/public_html/Settings.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 16

Warning: main(/home/kahkaha/public_html/Settings.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 16

Warning: main(): Failed opening '/home/kahkaha/public_html/Settings.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 16

Warning: main(/home/kahkaha/public_html/Sources/Load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 17

Warning: main(/home/kahkaha/public_html/Sources/Load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 17

Warning: main(): Failed opening '/home/kahkaha/public_html/Sources/Load.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 17

Warning: main(/home/kahkaha/public_html/Sources/Subs-Auth.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 18

Warning: main(/home/kahkaha/public_html/Sources/Subs-Auth.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 18

Warning: main(): Failed opening '/home/kahkaha/public_html/Sources/Subs-Auth.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kahkaha/public_html/chat/inc/cmses/smfCMS2.php on line 18

4.7.7 yi kurmayı denedim bu hatıyı verdi?  smf sürümü 1.1.1

themustea

evet yukarıdaki hatayı veriyor ben sordum 1 hafta geçti üstünden hala cevap yok

HayaTR

Seçeneklerde 1.1.1 Vardı Dimi ? Bu Arada Kurarken Yeni Bir Veritabanı Oluşturmuyorsunuz Mevcut Veritabanınızın Üstüne Kuruyorsunuz

jagatai

sorunu çözdüm anlatımlarda sürekli chat klasörü yazıyor bu klasörü forumun kurulu olduğu klasöün içine atmalısın. Mesela enim forum "forum" klasörü olarak kurulu chat klasörünü içine atacaksın sonuçta .../forum/chat/install.php ;) umarım işini görür

Not ben butona resim ekleyemedim :S

keynes

ya kardes ben flashchati kurdum ancak verdigniz hiç bir sifre olmuyo smf 1.1 wardı sadece onu işaretledim ama kullanıcı adımla giremiyorum mysql ilede denedim ama login olamıyorum sifreyi nasıl bulabilirim?

keynes

Fatal error: Maximum execution time of 10 seconds exceeded in /usr/export/www/hosting/******/chat/bot/programe/src/botinst/botloaderfuncs.php on line 888 bole bir hata veriyo son adımda....sizce nedir ki bu nasıl giderebilirim?

keynes

enteresan ama hallettim tık girdi walla.. şifrede girmedim :D

Advertisement: