News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

HELP I TO HITNO!!!

Started by bigi_18, March 15, 2007, 05:34:49 PM

Previous topic - Next topic

bigi_18

ovo mi dode!!!!

Forum Upoznavanje Novih Članova nema ispravnog roditelja. Pomoću funkcije 'pronađi i popravi greške' pokušajte to ispraviti.

Bernard T.

Pa jesi li probao ono što ti piše?  ::)

Admin > Održavanje foruma > Nađi i popravi sve greške  
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

bigi_18

nisam,ali nema veze.

prešao sam na vBulletin platio i prešao. 8)

Zwerko


Boxer2

Ja jednostavno ne vidim svrhu prelaska na bulletin, administriram jednog i fakat ne vidim čemu, al dobro, svatko ima svoj ukus.......
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

immortalis

Quote from: Boxer2 on March 24, 2007, 04:35:44 PM
Ja jednostavno ne vidim svrhu prelaska na bulletin, administriram jednog i fakat ne vidim čemu, al dobro, svatko ima svoj ukus.......

ja vidim...
nigdje nisam vidio bolje podesavanje dozvola, al to je samo jedna prednost toga.. ne da mi se dalje nabrajat

bigi_18

Evo fakat ima pun Kura* opcija mali milion više od smf-a  :D

Smf nije do pete vBulletina jer je stvarno opširan,a opcija ima da neznam ni sam koliko  8)

Boxer2

Pitanje je samo koliko od toga svega ustvari trebaš i koristiš.

Ja vodim forum od preko 400 ljudi s 40 000 postova u 3 mjeseca i nemam zamjerki na smf, al kao što rekoh ukusi su ukusi.
Da se mene pita Vbulletin, ne hvala, dizajn koma,prijevod nepostoji,modovi koma..............
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

bigi_18

Dizajn nije koma ima jako dobrih,prijevod moraš napraviti sam jer nema službenog,a modova ima i više nego dovoljno i to jako dobrih  ;)

Boxer2

Dizajn je meni osobno najveći promašaj, suh, bezličan, jednostavan, prost....... skinovi nikakvi....

Al velim ukusi su različiti
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Farmacija

www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

zlocka

Quote from: Boxer2 on March 27, 2007, 11:52:34 AM
Dizajn je meni osobno najveći promašaj, suh, bezličan, jednostavan, prost....... skinovi nikakvi....

hehe, isti odgovor sam i ja dala kad sam čula za prelazak sa smf na vbulletin  :-\

bigi_18

čujte ljudi morate priznat da je vBulletin u svim mogućnostima bolji  ;)

prvo: plačen forum
drugo: ima puno više i boljih opcija od smf-a
treće: jedino je mali nedostatat  u dizajnu jer nema baš previše dizajnova dobrih kao kod smf-a, modovi ima ih mali milion uglavnom više nego na smf-u

8) 8) 8) 8)

zlocka


Zwerko

A kakva je podrska? Ak ti treba nesto malo promjenit izmjenit jel tima tko pomoci? Ruku na srce ni ovdje nije bas bajno bar na hr dijelu(takvi smo  >:( ) al zato ima EN gdje je cijela kugla na raspolaganju. Netko ti uvijek pomogne...

Koliko cjepaju za vb?

immortalis

Pa cuj... platio si, oni ti moraju omoguciti da to radi kako treba, i jednostavno MORAJU ti odgovoriti na sva tvoja pitanja, jer, duzni su to

JerryCRO

da...al kolko sam vidio hr vB foruma,a nije napravljena podrška za Croatian,al to je još plaćeni forum,a free forumi imaju odličnu podršku,čak i prevedeno sve..
www.xybrid-clan.net
www.xybrid-clan.net/forum

immortalis

Quote from: JerryCRO on August 24, 2007, 05:18:44 AM
da...al kolko sam vidio hr vB foruma,a nije napravljena podrška za Croatian,al to je još plaćeni forum,a free forumi imaju odličnu podršku,čak i prevedeno sve..

Pa naravno da nece imat cro podrsku, kad ovdje kod nas ima puno 'balkanskih' licenci, stoga im se ne isplati :D
Cjelokupna situacija na balkanu je sjebana(oko placa), i nekima je jednostavno preskupo placat vb, pa se odlucuju za bolje varijante, kao smf, phpbb, mybb, i tako...

Advertisement: