Izgubljeni postovi!!!

Started by ivandinjo, June 12, 2007, 05:34:25 PM

Previous topic - Next topic

ivandinjo

Danas u toku dana ne meni nepoznat nacin je obrisano 6 strana jednog Topic-a!!! Interesuje me da li postoji mogucnost da vidim da li je neko od Moderatora uzeo bič u svoje ruke i krenuo da rešeta po forumu (mada je to malo vjerovatno) ili je došlo do neke greške tako da su se postovi obrisali samo od sebe. Da li ste imali  iskustva sa ovakvim problemom?

B@NE

To se neko nasalio na tvoj racun. Ako nisi uradio back-up neces moci da vratis postove.

A pokuasj da iz admin panela da odes na Log Error Report to ti je pri dnu, mozda slucajno ostane akcija koju je izvrsio mod. AKo se to ne desi ubuduce pazi kome dajes ovlascenja urednika.

MarkoWeb

I ako nemas u dnu taj error log ubuduce ga drzi ukljucenog ;)

[S]ETI_explorer

Quote from: ivandinjo on June 12, 2007, 05:34:25 PM
Danas u toku dana ne meni nepoznat nacin je obrisano 6 strana jednog Topic-a!!! Interesuje me da li postoji mogucnost da vidim da li je neko od Moderatora uzeo bič u svoje ruke i krenuo da rešeta po forumu (mada je to malo vjerovatno) ili je došlo do neke greške tako da su se postovi obrisali samo od sebe. Da li ste imali  iskustva sa ovakvim problemom?

Trebalo bi da u admin panelu imas "Dnevnik uredjivanja".

Tu mozes videti sta je i ko radio na forumu (admini, modovi i super) ;)


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

ivandinjo

Ocigledno je bila ne slana sala  >:( Malo sam se zaletio kod dijeljenja Moderatorskih statusa ali kako sam ih dao sad cu jos brze da ih oduzmem (mozda ce biti i nekih starih komunistickih sankcija koje je primjenjivala policija).

Log error report pokazuje samo greske pri logovanju tako da nisam uspeo nista vidjeti!?

U svakom slucaju momci hvala puno na odgovorima i cujemo se uskoro opet kad mi neko nesto obrise  ;)

Veliki pozdrav

MarkoWeb

Ako belezi grske znaci da belezi sve greske koje potoje.
Pod "greske" spada i to ako neko rastavi, premesti, zakljuca, temu...
Tko da je neko brisao potove tu bi sve video jedino ako je taj neko bio admin pa posto je obriso potove/teme onda je i obrisao error log ;)

Mihac™

Quote from: ivandinjo on June 12, 2007, 05:34:25 PM
Danas u toku dana ne meni nepoznat nacin je obrisano 6 strana jednog Topic-a!!! Interesuje me da li postoji mogucnost da vidim da li je neko od Moderatora uzeo bič u svoje ruke i krenuo da rešeta po forumu (mada je to malo vjerovatno) ili je došlo do neke greške tako da su se postovi obrisali samo od sebe. Da li ste imali  iskustva sa ovakvim problemom?
Zato imaš jedan dio "Područje za popravke" obrisanih tema i tu ti se nalazi sve što je bilo tko obrisao, a svima oduzmeš pristup za taj dio osim Administratoru i stvar je rješena.

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Advertisement: