SMF 2.0 će da se plaća

Started by vejin, June 21, 2007, 09:21:15 AM

Previous topic - Next topic

vejin

Ovo su verujem samo glasine koje su nastale jer je primećeno da je forum.viwo.eu na verziji 2.0 koja je limited. Tako da su odmah krenule spekulacije da treba da se nekome plati da bi se došlo do te verzije foruma.

Potražio sam link kame bi se eventualno trebalo platiti, ali nisam ništa našao.

vejin

Sada piše samo da je SMF, ala se stvari brzo menjaju.

Relikvion


***Teh GodFather***

Pa moraju i oni od nečega da žive...

vejin

Ma meni je najvise sto me je onaj kolega presekao sa svojom poluinformacijom pa sam kopao po netu skoro pet sati. A nism hteo odmah da pitam, nego sam se pravio pametan....

A kada smo vec kod toga hoce li uskoro nova verzija SMF foruma

Farmacija

do kraja oktobra nece sigurno...
a nova verzija je upravo izasla [1.1.3]... :)
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

MostTimeOnline

Ja mislim da je to obican hack foruma - samo je baja promenio varijablu za verziju.

A sada metnuo ono limited, how yes no!

I to od celog neta bas ce neki sprski sajt prvi da ima tu fantomsku limited pay verziju...  :D
Most Time Online

JovanT

SMF ће увек бити бесплатан. Ако не верујете, погледајте основне вредности тима као и зашто је бесплатно боље.

Стога, и верзија 2.0 чија ће прва јавна верзија (бета или нешто слично) изаћи крајем октобра, биће бесплатна. Тренутно је доступна само члановима SMF тима. Ако желите да је видите пре свих других корисника, уз годишњу чланарину, постаните Charter Member :) (што је једино што се код SMF-а плаћа).


И да, што се те Limited верзије тиче, свако може да је има уз малу промену index.php датотеке.

Farmacija

a zna li se otprilike kad ce biti dostupna prva stabilna verzija 2,0?
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

MostTimeOnline

naravno da se ne zna niti stabilne verzije niko ne moze da predvidi...
Most Time Online

Farmacija

pa da ali se zna npr koliko je trajalo testiranje 1.1. verzija, mislim da je bilo bar 4-5 meseca?
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

MostTimeOnline

'bem li ga ne secam se, ali dosta se cekalo na 1.1 final...  neka me neko ispravi ako gresim.

Zar je bitno, i one RC verzije su radile OK.
Most Time Online

Farmacija

www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Advertisement: