Zajednica srpskih sajtova

Started by [S]ETI_explorer, June 24, 2007, 05:39:42 AM

Previous topic - Next topic

[S]ETI_explorer


Kako sam primetio da se na sve strane otvaraju teme tipa "Posetite nas i ocenite", "Recite svoje mišljenje",.... (a i sam sam otvorio jednu takvu  :-*), došao sam na ideju da otvorim ovu temu. Znači, ko god je napravio sajt i želi da čuje tuđe mišljenje neka postavi adresu ovde  :D

Zamolio bih Vas da ne dajete komentare tipa "Ništa ti to ne valja", "Nemaš pojma" i sl. Ovde smo da jedni drugima pomognemo a ne da se vređamo  ;D

Moj sajt je www.cooliranje.com . Neke komentare sam već dobio, ali ako ima neko nešto da pohvali ili zameri, nek' izvoli  8)


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

Relikvion

evo, ovo nije moj forum, ali jeste onaj koji mi je najzanimljiviji i na koji jedino idem
www.serbiancomputers.com/forum

MarkoWeb

@SETI_explorer
Cini mi se da si ti imao onaj deciji sajtic, sad si se popravio malo (ako si to ti :) )
PS. stavi copyright skroz dole van one crne tabele

@Relikvion
Nikog neces privuci time sto si stavio da gosti ne mogu da vide foruma...
A da ne govorimo kolko gobis tako sto se tice pretrazivaca ;)

[S]ETI_explorer

Quote from: Marko_ on June 24, 2007, 06:23:24 AM
@SETI_explorer
Cini mi se da si ti imao onaj deciji sajtic, sad si se popravio malo (ako si to ti :) )


Zahvaljujem

p.s. Od sada imamo i razmenu banera :)


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

Relikvion

Quote from: Marko_ on June 24, 2007, 06:23:24 AM

@Relikvion
Nikog neces privuci time sto si stavio da gosti ne mogu da vide foruma...
A da ne govorimo kolko gobis tako sto se tice pretrazivaca ;)
Pa nisam ja admin, kapiras
a i ti si stavio da gosti ne mogu da vide forum na forum.viwo.eu

MarkoWeb

pa sto prijavljujes tudji sajt da ga neko komentarise...

PS. gosti ne vide forum al roboti vide to je velika razlika ;)

Relikvion

Quote from: Marko_ on June 25, 2007, 07:14:30 AM
pa sto prijavljujes tudji sajt da ga neko komentarise...

PS. gosti ne vide forum al roboti vide to je velika razlika ;)
zato sto sam i ja tamo neki baja,
reko sam im da omoguce gostima da vide forum i sad je to sredjeno, ali nisam znao da mogu roboti da vide forum

Farmacija

To je protiv pravila pretrazivaca i time mozete biti banovani pa vi vidite da li vam se takva rabota isplati...
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Relikvion

gde da se bude banovan
btw, sad je to sklonjeno i svi mogu da vide
pozz

JovanT

Претраживачи ни мало не воле да њихови пауци виде једно док се осталима сервира нешто сасвим друго. То се сматра преваром (што заправо и јесте) тако да многи претраживачи (пре свега Google) такве сајтове кажњавају избацивањем из индекса.

Farmacija

www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Relikvion

pa sto onda to rade na mnogim sajtovima (mislim zabrana gostima) na pr. meclopta, viwo...

MarkoWeb

Ja sam zabranio zbog manjih prblema sa sadasnjim serverom ali kada "stigne" novi server pristup ce biti omogucen svima kao sto je i bio ranije.

Farmacija

Quote from: Relikvion on June 28, 2007, 11:59:50 AM
pa sto onda to rade na mnogim sajtovima (mislim zabrana gostima) na pr. meclopta, viwo...
Drugo je zabrana svim gostima jer svaki forum ima neki sadrzaj za koji ne zeli da ga vide i botovi.
Problem je kada se postavi da gosti neke forume ne vide a botovi vide. E to je zloupotreba i kresenje TOS pretrazivaca pre svega google-a.
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Relikvion

sad ste me zbunili, dakle koja je zabrana kada sklonim "Dozvoli gostima da pretrazuju forum"?

MarkoWeb

Ako iz admin panela zabranis gostina pristup forumu ne krsis nikakva pravila.

Relikvion

e pa to je bio slucaj na Serbian Computers
hvala

***Teh GodFather***

Quote from: Marko_ on June 25, 2007, 07:14:30 AM
pa sto prijavljujes tudji sajt da ga neko komentarise...

PS. gosti ne vide forum al roboti vide to je velika razlika ;)
A kako si to namestio?

MarkoWeb

#18
Da sam hteo da to imaju svi verovatno bi napravio mod koji bi bio dostupan za download.

***Teh GodFather***

Quote from: Marko_ on June 30, 2007, 02:14:16 PM
Da sam hteo da to imaju i svi verovatno bi napravio mod koji bi bio dostupan za download.
Pa što nećeš?

Advertisement: