galerija na srpskom ?

Started by Jagodinac, June 26, 2007, 08:45:02 PM

Previous topic - Next topic

Jagodinac

Jel ima neka galerija na Srpskom ?

alix

Ја рецимо нисам до сада нашао. А што питаш?

Да није можда због проблема што се галерија као пречица (језичак) види када је укључен енглески језик (то је био код мене случај)? Решио сам га тако што сам инсталирао мод - load default language - који учитава подразмевани језик форума (енглески) тако да сви модови који немају превод приказују без обзира који језк изабере корисник.
Speed kills. Buy 2CV and live forever.

sinovac

Quote from: alix on June 28, 2007, 01:49:11 AM

Решио сам га тако што сам инсталирао мод - load default language - који учитава подразмевани језик форума (енглески) тако да сви модови који немају превод приказују без обзира који језк изабере корисник.

Ovo ne razumijem, ali uopšte. Podrazumjevani jezik mi je Serbian-l i Gallery mi se ne pojavljuje gore u meniju, ali na eng se vidi. Kako da to riješim?

Wap bonus, pax in domus

[S]ETI_explorer

Quote from: Jagodinac on June 26, 2007, 08:45:02 PM
Jel ima neka galerija na Srpskom ?

Pa normalno da nema lol. Skini gallery mod sa download sekcije i prevedi je ;)


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

***Teh GodFather***

Quote from: sinovac on September 04, 2007, 09:50:15 PM
Quote from: alix on June 28, 2007, 01:49:11 AM

Решио сам га тако што сам инсталирао мод - load default language - који учитава подразмевани језик форума (енглески) тако да сви модови који немају превод приказују без обзира који језк изабере корисник.
Menjaj index.template.php pred kraj ćeš naći to što ti treba....

Ovo ne razumijem, ali uopšte. Podrazumjevani jezik mi je Serbian-l i Gallery mi se ne pojavljuje gore u meniju, ali na eng se vidi. Kako da to riješim?



Advertisement: