Greške na forumu....

Started by celijakija, July 04, 2007, 07:28:12 AM

Previous topic - Next topic

celijakija

Prilikom pregleda grešaka u admin panelu, primjećujem da mi se gomilaju greške kod gostiju i to slijedeće:
- tone
- tone_desc
- tone_num
- seal
- seal_desc
- seal_num

jel ima netko ideju o čemu se radi..ne primjećujem istu grešku kod registriranih korisnika...

i usput interesira me dali postoji neki kraći način da se sva dugmad koja su instalirana na default temi prebace i u novoinstalirane teme???

Unaprijed hvala

Robi052

Ne, ali ovako teško da možeš nekoga i pronaći. Daj iskopiraj cijeli jedan error message, ono poslije url-a

celijakija

evo ovo je c/p :

Primjeni Filter: Prikaži poruke o greškama samo s ovog URLa  http://www.celijakija-istra.hr/forum/index.php?topic=2.msg110
Primjeni Filter: Prikaži poruke o greškama samo kod istih poruka
8: Undefined index: tone
Datoteka: D:\hshome\celijaki\celijakija-istra.hr\forum\Themes\default\Display.template.php (eval?)

Robi052

#3
Pretpostavljam da koristiš modove Zodiac ili 13 moon starsign

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=126045.msg1117066#msg1117066

celijakija

Da...Hvala najljepša...a znaš li možda i odgovor na drugo pitanje...o prebacivanju dugmadi u naknadno instalirane teme...jel ima neki prečac ili rudarenje po php???

primjer...imam dodano dugme za link na stranicu, galeriju slika...da ne moram u svakoj temi to dodavati....

Farmacija

meni generalno instalirani modovi daju dosta gresaka u error logu. moracu da vidim da li i sta moze da se ispravi ...
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Tricko

imam i ja dosta gresaka , sta moze da se desi ako imas mnogo gresaka

celijakija

Quote from: Tricko on July 05, 2007, 06:25:34 PM
imam i ja dosta gresaka , sta moze da se desi ako imas mnogo gresaka
Quote from: Tricko on July 05, 2007, 06:25:34 PM
imam i ja dosta gresaka , sta moze da se desi ako imas mnogo gresaka

Može ali i ne mora...kao prvo neka ozbiljnija greška ti može promaći kao naprimjer neki napad ili slično. Drugo krca ti se SQL data podataka bez ikakvog stvarnog razloga....a i ružno izgleda 1000 stranica grešaka...

Farmacija

yeap, ja vec negde rekoh da zapravo taj veliki error log dovodi do nemogucnosti konektovanja smfa sa bazom , ali me je bernard tad demantovao iako moja host kompanija tvrdi da se zbog error loga javlja ta greska o nemogucnosti konektovanja
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

MarkoWeb

Pa jedino ako tvoj hosting ima neko ogranicenje sto se tice broja upita u bazu... mada to valjda imaju svi stim sto kod nekih moze vise kod nekih manje...

A dal nesto steti ako se ima dosta gresaka?
Da to slikovito objasnim :)
Ako udarate glavom u zid.... posle 3-4 udarca vam nece biti nista al ako se tonastavi... i povecava.... sami zakljucite sta ce biti. tako isto i sa forumom :)

celijakija

Quote from: Farmacija on July 06, 2007, 07:16:41 AM
yeap, ja vec negde rekoh da zapravo taj veliki error log dovodi do nemogucnosti konektovanja smfa sa bazom , ali me je bernard tad demantovao iako moja host kompanija tvrdi da se zbog error loga javlja ta greska o nemogucnosti konektovanja

mislim da je bernard ispravno odgovorio, a i inače hosting kompanije vole prebacivati ofgovornost na drugog...mislim dovoljan primjer ti je da kada nemaš mogućnost konekcije na SMF bazu također ne možeš pristupiti ni web stranicama neovisnim o SMF-u ali na istom računu....

Farmacija

ne, ne, nemam pristup samo smfu ...
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Bernard T.

Taj problem je definitivno prouzročen opterećenošću i zagušenošći MySQL deamona na serveru.
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Advertisement: