News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Izgubih ikonicu za edit posta

Started by DJ_Kukky, July 06, 2007, 05:13:49 AM

Previous topic - Next topic

DJ_Kukky

Vjerojatno je neki mod to napravio..

al ukratko, mi može netko reći gdje se nalazi dio koda za ikonicu edita posta...

Korisnici mogu editirati svoje postove te imaju kod svakog posta gore desno: Modifaj
No dole desno kod svakog posta je bila samo ikonica (tamo di je report to moderator), na koju kad se kliknulo , post bi se pretvorio u textarea i mogao se editira (pomoci AJAX-a je taj dio napravljen)

dakle nema vise te ikonice, zelim to vratiti.. koji file trebam editirat ? na kojem redu i s kojim sadrzajem..

Hvala
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

DJ_Kukky

hmm, kaj niko nemre pomoc ?

jel moze netko sam izvadit dio koda koji sluzi za prikaz te slikice u php-u..., pa cu sam ostalo rjesit.., hvala
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Robi052

Probaj deinstalirati mod po mod. Možda ti se vrati.

DJ_Kukky

Quote from: MojPortal on July 11, 2007, 09:19:25 AM
Probaj deinstalirati mod po mod. Možda ti se vrati.
a vjerojatno bude.., ali ono.., to mi nije neko rjesenje.., zato kaj imam cca 30ak modova , osim toga nemogu se svi deinstalirati, a i nezelim brisati postavke-modova itd.. itd....

anyway thnx na savijetu..
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Bernard T.

Da li je ista situacija sa default temom? Ajde isprobaj pa javi... ako je isto pokušaj ponovo uploadati Themes/default/Xml.template.php ili čak cijeli Themes/default/ iz instalacijske datoteke tako da prebrišeš postojeće...
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

DJ_Kukky

Quote from: Bernard T. on July 11, 2007, 10:08:36 AM
Da li je ista situacija sa default temom? Ajde isprobaj pa javi... ako je isto pokušaj ponovo uploadati Themes/default/Xml.template.php ili čak cijeli Themes/default/ iz instalacijske datoteke tako da prebrišeš postojeće...
u tom slucaju ce mi se prebrisati neki modovi...

forum ima samo defaltnu temu koja se naravno koristi..
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Bernard T.

://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

DJ_Kukky

hmm, primjetio sma da ostali useri imaju tu opciju i da im normalno sve radi.., samo meni kao administratoru, ne radi...
jel mozda negdje postoji opcija za to upalit ? (kolko se sjecam prije to nije bilo)...
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

MarkoWeb

Izbrisi tu opciju u kod-u (display.template.php) neka koriste ljudi obican edit.
Znam da sam i ja imao takav problem, stim sto nisam mogo ni da citiram teme...
Obrisao sam sve, instalirao nov forum vratio bazu i to je to

DJ_Kukky

ne ne , obican edit radi.., sam kazem, ovaj edit preko ajaxa, malo iznad "report to moderator", taj edit isto radi za obicne usere, sam za mene (administratora) nema te ikonice...

brisanje svega i vracanje nazad.. hmm., hvala > ne.. kazem puno je modova, sto gotovih sto mojih sitnica
vjerojatno je jedan mod malo zeznuo to , ili sam neku opciju negdje preskocio vezano za moj account ili permissione mozda..
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Tricko

Quote from: DJ_Kukky on July 11, 2007, 11:09:38 AM
ne ne , obican edit radi.., sam kazem, ovaj edit preko ajaxa, malo iznad "report to moderator", taj edit isto radi za obicne usere, sam za mene (administratora) nema te ikonice...


Pa stace ti ta ikonica ko da koristis nekad

DJ_Kukky

Quote from: Tricko on July 11, 2007, 03:22:58 PM
Quote from: DJ_Kukky on July 11, 2007, 11:09:38 AM
ne ne , obican edit radi.., sam kazem, ovaj edit preko ajaxa, malo iznad "report to moderator", taj edit isto radi za obicne usere, sam za mene (administratora) nema te ikonice...


Pa stace ti ta ikonica ko da koristis nekad
pa da , brze je tak..
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Tricko

Jbg jeste ali je sranje ja licno nevolim tako da izmenjujem post.

DJ_Kukky

Quote from: Tricko on July 11, 2007, 04:30:40 PM
Jbg jeste ali je sranje ja licno nevolim tako da izmenjujem post.
gle, ja inace koristim quick replay i taj edit, zato sto je to brze.., zato se i radi to preko AJAX tehnologije i tak to....

uglvnm.. hmm, eto.. da
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

DJ_Kukky

rjesio sam problem...

instalirao sam Firebug za Firefox da mogu debugirat javascript, skuzio sam da ima gresku u
xml_topic.js od defaultne teme..

ta greska je to da su bili neki invalidni znakovi umjesto nekih razmaka.., otvorio sam file, konvertirao ga u UTF8 uploadao na server i sad je sve ok, bez gresaka..
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Advertisement: