Problem sa direktorijumima

Started by sablja, July 06, 2007, 07:01:33 PM

Previous topic - Next topic

sablja

Danas sam primetio an forumu jedan ogroman problem. Nisam mogao da uploadujem avatar jer pise da permisije nisu podesene. Proverio sam permisije i sve je u redu. U Administraciji su crvenim slovima ispisani direktorijumi avatara, attachmenta i smajlija. Nista nisam dirao i sve je do sada bilo u redu. Kako da ispravim ove direktorijume? Sta je razlog ovog problema? Kako mogu da pronadjem ispravne putanje do direktorijuma?

Unapred hvala...

sablja

Na Podesavanjima servera pise ista ta putanja do direktorijuma foruma i nije oznacena crvenom, sto znaci da je ta putanja tacna. Pokusao sam sa repair_settings.php ali nisam uspeo nista da popravim ...

sablja

Решио сам проблем. На веб серверу је промењен један број у имену директоријума (редни број сајта).

Наравоученије: Јутро је паметније од вечери ;)

MarkoWeb

Quote from: sablja on July 07, 2007, 07:14:44 AM
Наравоученије: Јутро је паметније од вечери ;)

Pre bi reko, ne uzimajte hosting kod nasih firmi...

sablja

Марко, у потпуности се слажем са тобом. До краја године ћу решити проблем хостинга. Људи код којих тренутно хостујем сајт понашају се веома непрофесионално.

Жалосно је то што људи који купују хостинг дођу у ситуацију да буду остављени на милост и немилост неодговорним "хостинг фирмама".

***Teh GodFather***

Nije to problem, ja sam na 110mb, a oni stalno nešto menjaju, stalno neki problemi...

MarkoWeb

Ko govori ovde o free hostinzima? mada ovi nasi domaci su u toj kasi...
Ja pricam o stranim firmama koje pruzaju uslugu zakupa, hostinga, servera, virtual servera itd itd...

Vanz

Moj sajt je na Sezamproovom serveru, i blagi uzas!!! Imam 100 Mb prostora i 1 MySQL bazu ( nad kojom nemama admin prava!!!) Od Oktobra prelazim na novi hoting, ima li neko predlog koji da uzmem???

MarkoWeb

Googlaj... vidi neku nemacku firumu kolko sam cuo oni su najbolji u tome.

sablja

У сваком случају ти саветујем да добро размислиш приликом избора домаће хостинг фирме. Показало се да су домаћи пружаћи хостинг услуга веома непрофесионални.

Препоручујем ти Хостинг планету због тога што познајем људе и имам веома добро мишљење о њима.
http://www.hostingplaneta.com/

Farmacija

www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

MarkoWeb

Jos jedna od "Ozbiljnih" domacih kompanija...
Cim se uporedi cena koja je u slucaju svih nasih hosting kopmania extrenmo niska a usluga extremno visoka odma se sve vidi...

Farmacija

ne znam sta si hteo da kazes ovim "ozbiljnih" ali ja sam kod njih vec godinu dana i extra sam zadovoljan.
Kako ima svakakvih domacih hosting kompanija, tako ima i svakakvih korisnika .
Ako neko hoce POUZDANU i SIGURNU DOMACU hosting kompanij, cija vam je podrska dostupna 24h-moja preporuka vam je uniwebhosting.
pa sad ko kako 'oce, svako se uci na svojim greskama i svom iskustvu.
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

MarkoWeb

Cim budes dostigo neku ozbilniju posecenost videces o cemu pricam :)
Ja sam do sad imao iskustva sa 3 domace "firme" i sve sasvim lepo i korektno rade u pocetku ali kad sajt ima dobru posecenost onda nastaju problemi ;)

Tricko

Quote from: Marko_ on July 10, 2007, 11:53:47 AM
Cim budes dostigo neku ozbilniju posecenost videces o cemu pricam :)
Ja sam do sad imao iskustva sa 3 domace "firme" i sve sasvim lepo i korektno rade u pocetku ali kad sajt ima dobru posecenost onda nastaju problemi ;)
I neces vise domace nego prelazis Nemacke :D

Farmacija

Quote from: Marko_ on July 10, 2007, 11:53:47 AM
Cim budes dostigo neku ozbilniju posecenost videces o cemu pricam :)
Ja sam do sad imao iskustva sa 3 domace "firme" i sve sasvim lepo i korektno rade u pocetku ali kad sajt ima dobru posecenost onda nastaju problemi ;)
da, ja koliko vidim ti se hostujes dok soloymi-ja a to nije strani hosting...
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

MarkoWeb

ne znam dal si primetio poslednjih 1-2 nedelje, u vecernjim satima gresku sa bazom... zato sto se ista preopteretila...
elem do kraja ovog ili pocetkom sledeceg meseca se selim na server koji ce pkretati samo viwo a ne jos pride nekih 300 sajtova.

Advertisement: