News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Greška - ManagePermissions.php

Started by marko355, July 20, 2007, 08:44:30 AM

Previous topic - Next topic

marko355

Nemam ništa puno za reći i objasniti osim da ne mogu  podesiti  dopuštenja za grupe i korisnike

Parse error: syntax error, unexpected ',', expecting ')' in /home/zagorje/public_html/Sources/ManagePermissions.php on line 1360

Koristim engleski jezik na forumu,  windows-1250,  problem se  pojavio kad sam instalirao paket  "SMF Gallery"  (za galeriju slika)

Sada mi niko osim  admina  (mene) ne vidi galeriju

problem se je javio na  stranici sa signaturea  (hyperlink [nofollow]
[nofollow]

marko355

dajrte mi još samo recite... kad bi mi neko od vas kopiaro svoju  ManagePermissions.php  te kad bi ju ja stavio kod sebe,  dali bi to radilo???
[nofollow]

MarkoWeb

Quote from: marko355 on July 20, 2007, 08:56:16 AM
dajrte mi još samo recite... kad bi mi neko od vas kopiaro svoju  ManagePermissions.php  te kad bi ju ja stavio kod sebe,  dali bi to radilo???

Radilobi, samo pitanje je kolko bi dobro radilo.
Uzmi taj fajl iz instalacije i posalji

marko355

našao sam grešku..   uglavnom... bolje je bez galerije koja stvara probleme.

Sad sam lijepo rekao korisnicima, ak žele sliku, nek  si na  photobucket  stave slike,  i onda sve na jednu temu.

tak i onak moraju uploadati... a photobucket registracija im bude i kasnije poslužila
[nofollow]

Robi052

Za stavljanje slika na forum ima i http://www.uploadcentar.com i http://www.imput.net ... Ja koristim ovaj prvi.

marko355

Ne radi  OPET
Parse error: syntax error, unexpected ',', expecting ')' in /home/zagorje/public_html/Sources/ManagePermissions.php on line 1350

a mislio sam da je galerija nešto  pobrkala :o
[nofollow]

MarkoWeb

ubaci sve nove fajlove... i template i surce
iz baze pobrisi bespotre betabele i radite.
PS. prvo testiraj mod koji ubacujes na lokalu pa posle stavljaj na forum...

marko355

auu...  opet...   a kad dode update... idući... znam da će proći mjeseci, ali dal bi update riješio problem?
neda mi se... radije ću čekati par mjeseci
makar... ako moram... slijedi posao
[nofollow]

Advertisement: