News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

SMF i Webinstall

Started by Tomek_KTM, September 05, 2007, 05:49:57 AM

Previous topic - Next topic

Tomek_KTM

Pozdrav,
molim za malu pomoć. Naime, skinuo sam sa neta Webinstal.php za SMF 1.1.3 i pokušao ga pokrenuti. Naravno da sam zapeo kod Usernema i Passworda. Nisam siguran što se dešava. Imam tri kombinacije username-a i passworda i niti jenda ne prolazi. Zvao sam i korisničku podršku kod kojih su stranice i forum, no oni su mi odgovorili da je kombinacija s kojom se spajam u redu.
Neznam gdje griješim? Postoji li kakva fora da kod upisa passworda, ako se jednom pogriješi, treba restartati aplikaciju ili nešto slično??  ???

MarkoWeb

tamo valjda pises suer i pass za ftp, a kasnije i za bazu... mozda si to pogresio

Tomek_KTM

Nisam Marko. Pazio sam ne te passworde. No nije bitno U međuvremenu sam uspio nakak to iskemijati.
Nego, znaš li išta o Tiny Portalu za SMF?? Ja koristim staru verziju 0.9.7 a vidim da su izašle novije verzije. Strah me je nekaj upgradati iz razloga, što Tiny Portal nema podršku za HR jezik, a ja sam u staroj verziju nekaj kemijao a sad se više nesijećam kaj.  :-\

MarkoWeb

Taj portal nebi nikad koristio...
lakse je napraviti nesto svoje sto bi radilo tacno sto mi treba nego koristiti gotovo koje ima xx mogucnosti a nijedna mi ne odgovara.

Nijedan mod se ne pravi za SR, HR ili koji vec jezik nego samo za eng. (ima izuzetaka)
ako koristis na forumu recimo xx jezik imas fajlove *.xx.php
a portal ubacuje jezicke fajlove *.eng.php
dakle ti te njegove za eng. prepravis u xx tj. one koje ti koristis i radice ali na eng...

Tomek_KTM

e tako sam nekako i radio. problem je u tome što nemam vremena, a i nisam baš potkovan previše sa kôdovima.    :-\
riješit ću nešto.

tnx

immortalis

Ja prevodim TP, preveo sam vec jedan file, ostala 2 mi se ne daju.. :S

JerryCRO

tportal je nepotreban....rađe si stavite MK portale.
www.xybrid-clan.net
www.xybrid-clan.net/forum

Tomek_KTM

Bok JerryCRO,
jel imaš kakav link za MK portale da vidim malo kak to izgleda. Nabasao sam na talijanski sajt ali se tamo nemrem snaći.

JerryCRO

pa i ja idem na talijanski sajt :) sve mi je na engleskom evo ti support - http://www.mkportal.it/support/index.php
mk downloadaj ovdje http://www.mkportal.it/index.php?ind=downloads al se moraš regat
www.xybrid-clan.net
www.xybrid-clan.net/forum

MarkoWeb

evo mk portal ali dosta izmenjen u kod-u

www.viwo.eu ;)

immortalis

A po cem je on bolji od TP-a?

Tomek_KTM

Hvala. Budem poledao sve pa odlučio.

MarkoWeb

TP je mod za smf... a ovo je cms
A sta je bolje je diskutabilno pitanje, zavisi sta kome treba...

immortalis

Quote from: Marko_ on September 06, 2007, 05:19:16 AM
TP je mod za smf... a ovo je cms
A sta je bolje je diskutabilno pitanje, zavisi sta kome treba...

Ok, meni bi trebala download zona integrirana sa smf-om, sta je bolje?

MarkoWeb

Da napises sam ono sto ti treba...
Svaki gotoc cms ima xy nepotrebnih stvari a obicno nema ono sto ti treba.
Tako da se najvise isplati napisati tacno ono sto ti treba i kako si zamislio da to radi.
ili platiti nekome da to zavrsi umesto tebe

immortalis

Pa ne znam jesi koristio TP, ali on mi ima super DZ, i zadovoljan sam.. dobro je napravljena...

Bernard T.

U takvim dilemama nema boljeg nego skinuti sve ponuđene varijante, testirati na localhostu nekoliko dana sa svim funkcijama koje želiš ponudit posjetiteljiima. Svatko ima svoje preferencije i pravi izbor znat ćeš samo ako sam istestiraš. Moj favorit za CMS bio je i ostaje Joomla!
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Advertisement: