Problem sa prevodom, pomazite molim vas!

Started by mediacorner, September 08, 2007, 06:20:04 PM

Previous topic - Next topic

mediacorner

Imam verziju na forumu SMF 1.1.3, imali ko prevod na srpski na latinicu, i kako to radim, sve sam pokusavo ali ne uspjeva, pokusavo sam preko upload paketa, ali dolazi prijava kao da paket nije vazeci, sve sam zivo probo, ali nece, molim vas na najveci nacin da mi pomognete.
SMF - Pocetnik

MarkoWeb

1. Pretrazis forum... i nadjes prevod
2. Pretrazis forum... i nadjes kako se isti ubacuje
3. Naucis elementarne stvari...

PS. bolje ne diraj nista dok ne naucis bar nesto...

mediacorner

tako sam i ja govorio za html dok nisam shvatio sta znaci biti u problemima, cito sam, ali se nazalost nisam snasao, a to znaci ni ovdje nista od pomoci gdje bih trebala da bude
SMF - Pocetnik

MarkoWeb

a html ima kakve veze sa tim sto ti ne znas pretragu da koristis?
Imas programa koji iz cirilice tekst prebacuju u latinicu i obrnuto tako da mozes i to da iskoristis.
A kako se ubacuje... preko ftp-a uploadujes u direktorijum gde se nalaze ostali fajlovi vezani za jezik

mediacorner

html sam spomenuo, jer sam i ja tako jednom covjeku na jednom drugom forumu rakao da koristi pretrazivace, jer je za mene html prica za laku noc,kao i za tebe ovo, samo sto nece niko da kaze, i eto u cemu je stvar
SMF - Pocetnik

MarkoWeb

Stvar je u tome da neces da potrazis... Ocekujes da neko umesto tebe pretrazuje forum i servira ti sve na gotovo.
Ovde nemam nikakvih "problema" o kojima ti pricas i poredis ih sa html-om jer je sve vis nego jasno.
Imas pretragu, napises to sto ti treba, nadjes, raspakujes u direktorijum sa prevodom Languages i to je sve

mediacorner

ma dobro ajde, ti si naravno pametniji, a pametniji se slusa
SMF - Pocetnik

mediacorner

ali da znas, ja prvo trazim, i nisam kao ostali, i nije mi stalo do tog, ako nece neko da kaze nemora, niste ni vi jedini, ima jos pametnih ljudi, i oni koji hoce da pomognu, a sve sam pretrazio i pokusao i nije uspjelo, i zato sam pito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SMF - Pocetnik

MarkoWeb

Da si prelistao samo 2-3 stranice na ovom forumu video bi lepo 1.1.3 serbian latin - utf8

Jel ima jos nesto sto si "trazio" a nisi naso... ?

mediacorner

to sam bio nasao, i skino i nece da ga instalira, za to sam ovdje pito kako da ga instaliram, eto zasto
SMF - Pocetnik

MarkoWeb

QuoteA kako se ubacuje... preko ftp-a uploadujes u direktorijum gde se nalaze ostali fajlovi vezani za jezik
QuoteImas pretragu, napises to sto ti treba, nadjes, raspakujes u direktorijum sa prevodom Languages i to je sve

Jel treba da ti napisem jos koji put pa da ukapiras kako se nesto radi? ili mozda bolja varijanta da ti nacrtam?

Vanz

mislim da je bolja varijanta da mu nacrtas!!?? Daj marko_ iskuliraj! Napao si jadnog coveka!! Mozda stvarno nije uspeo da nadje!!!

MarkoWeb

izgleda da i tebi treba da se crta...

vidis da kaze da je naso
Quoteto sam bio nasao, i skino i nece da ga instalira

a receno je 2x kako se prevod ubacuje

mediacorner

pa majku mu brate probo sam, bas to, ali sta da mu radim kad nece
SMF - Pocetnik

MarkoWeb

to mora da radi, jer je to jedini nacin kako ubaciti prevod.

Stim sto nece sam da se promeni... nego moras u settings.php fajlu da izmenis ili u admin panelu svejedno

Tricko


Advertisement: