Problemi nakon seljenja na drugi server

Started by Boxer2, September 27, 2007, 11:55:55 AM

Previous topic - Next topic

Boxer2

Dakle prebacio sam kompletno sve na drugi server i sad kad raspakiram nema hr znakovlja ni pod kojim encodingom. Probao sam sve živo i nema teorije da radi.

Ako spojim forum na novom serveru  preko remote SQL na bazu sa starog servera sve je ok.

Dal je moguće da je greška u bazi??
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

MarkoWeb


Boxer2

Evo našao sam problem, baza je napravljena u 8859-2 a na serveru mi se u međuvremenu promjenila verzija mysql-a u noviju i automatski prešla na utf-8 dok je moja baza ostala na 8859-2 i sad je sranje što ja nikako nemogu skinuti tu bazu u 8859-2 formatu nego mi je skida u utf-8 i kad je raspakiram na komu u njoj nema hr znakovlja i ako je takvu stavim na novi server normalno da ne radi jer nema hr u njoj.

Sad mi jedino ostaje bazu nekako serverski skinuti u 8859-2 i prenjeti je takvu na novi server
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Boxer2

Evo problema, ove greške mi skroz ponavlja a sve sam napravio kako treba i maknuo smf contact ali on i dalje dere

8: Undefined index: non_sticky_topics
Datoteka: /hsphere/local/home/alfic/alfisti.hr/forum/Themes/default/MessageIndex.template.php (eval?)
Linija: 206

8: Undefined index: allow_view_contact
Datoteka: /hsphere/local/home/alfic/alfisti.hr/forum/Themes/default/Display.template.php (eval?)
Linija: 611

8: Undefined index: show_unread_replies1
Datoteka: /hsphere/local/home/alfic/alfisti.hr/forum/Themes/default/BoardIndex.template.php (eval?)
Linija: 233

8: Undefined index: unread_since_visit1
Datoteka: /hsphere/local/home/alfic/alfisti.hr/forum/Themes/default/BoardIndex.template.php (eval?)
Linija: 232

8: Undefined index: sticky_topics
Datoteka: /hsphere/local/home/alfic/alfisti.hr/forum/Themes/default/MessageIndex.template.php (eval?)
Linija: 155

I tako dalje, cca 80 grešaka u minuti :(
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Boxer2

Sredio i greške, sad ostaje samo problem što mi ne šalje e-mailove al to je do servera, uskoro budem i to riješio
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Boxer2

Hm, još jedan problem koji je jnastao nakoan seljenja je to što ne radi pretraživanje na forumu.

Zna netko kako popravit to??
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Advertisement: