News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Problemi oko Hide Tag-a

Started by Misha525, October 06, 2007, 01:34:44 PM

Previous topic - Next topic

Misha525

Imam forum 1.1.4 i skinuo sam Hide Tag Special 1.7.0 verziju i instalirao je na forum mada nesto nece da radi!!Pa nezanam dal je dovoljno to sto sam instalirao ili moram jos nesto da promeni,dodam ili namestim??

MarkoWeb

imaspodesavanja u admin panelu vezana za taj mod...

Misha525

Da ima i ja sam probao da podesim ali mi nije bas islo za rukom
evo ja sam postavio tu sliku,gde ma to za podesavanje pa mozda moze neko da mi kaze kako se pravilno podesava

MarkoWeb

Sta se podrazumeva pod tim pravilno?
Sve lepo pise ne znam koji ti deo nije jasan?

Misha525

Pa pod pravilan sporazumevam ispravan!!
Pa nezanam u cemu je probelm,mozda sam ja pogrsno namestio ovo pa zato pitam kako se ovo namesta!!npr.sta treba da se ubise u ova dva velika dela ???

MarkoWeb

Zavisi kako za koga ispravan... i sta podrazumevas pod tim ispravan.
Ja recimo nemam od ovih podesavanja nista i mod je pravljen za potrebe mog foruma i samim tim je podesen onako kako meni odgovara.

E sad sta tebi uopste treba? vidim da mod ima razne opcije... tako da ne znam sta bi ti?

a u ta 2 velika polja upisujes ono sto zelis da se vidi umesto sakrivenog sadrzaja tj. sta da napise kada otkrije sadrzaj

Misha525

U ispravan zporazumevam da radi!!
I sve sam probao da namestam
i nece da radi!!!

a koji mod ti koristis da ga probam ja ili ako mozda znas neko resenje za ovaj...

Hvala ;)

MarkoWeb

On sigurno radi (ako je sve ubaceno kako treba).
E sad sto ti ne znas da podesis onako kako ti oces to je druga stvar.
Napisi lepo sta ocekujes da mod radi pa mozda i iskombinujemo nesto ovako neverujem da iko zna sta ti podrazumevas pod tim pravilno podeseno i sl.

ps. ovo sto ja koristim je pisano za nase potrebe tako da to nece biti dostupno ostalima.

Misha525

Pa ajd molim te ako znas malo pojasni kako treba pravilno podestiti!!
I sta to treba sve ubaciti ja sam samo paket uploadovao i instalirao,jel treba jos nesto??
A od ovog moda ocekjem da npr. ko ima manje od jednog posta da nemoze da vidi link....

MarkoWeb

u prvo veliko polje upises sta zelis da vide ti sto imaju manje od 1 pota.
napravis korisnicku grupu koja se zasniva na broju postova i kada je clan u njoj on ne vidi sakriven sadrzaj.
U podesavanju moda ima da se bira koje korisnicke grupe mogu da vide odnosno ne vide sakriven sadrzaj.

Ako ti i sad nije jasno pitaj autora mod-a sta ti nije jasno imas temu na eng. forumu predvidjenu za to.

Misha525

Tako  sam i pre i nego sto sam poceo ovu temu podesio al nece....

Advertisement: