News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Brisanje suvišnih tablica iz baze??

Started by Boxer2, October 11, 2007, 12:32:38 PM

Previous topic - Next topic

Boxer2

Sve tablice su mi backupirane u bazi pa se tako smf_settings nalazi pod tim nazivom i pod nazivom backu_smf_settings pa me zanima dal mogu tih 50-ak tablica s prefixom backup_xxx_xxx izbrisat jer mi baza ima preko 200 tablica od kojih koliko vidim polovicu uopće ne koristim
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

[S]ETI_explorer


Da, ovo bi i mene zanimalo posto imam bar 100 tabela koje mi vise nisu potrebne. Dakle, postoji li neka fora da jednom komandom obrisem sve tabele koje zelim ili ih moram pojedinacno drop-ovati ... ?


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

MarkoWeb

Najbolje je da instaliras smf na localhost i vidis koje mu tabele trebalu ostalo brises.
Valjda ima opcija da se cekiraju tabele i obrisu ne mora jedna po jedna

Boxer2

Ne moraš ih pojedinačno, u MyPhp Adminu otvoriš bazu, staviš kvačice na željene tablice i onda dolje pri dnu odabereš drop za sve samo mene zanima dal se smiju backup tablice izbrisat
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

MarkoWeb


Boxer2

Evo ja isprobao i sve je ok, forum i dalje radi bez problema. Sve backup tablice sam maknuo
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Advertisement: