News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Prijava na forum

Started by champ_hr, November 11, 2007, 03:53:47 PM

Previous topic - Next topic

champ_hr

Imam problema sa prijavom na forum iz Windowsa

Evo u čemu je problem:

Kada u polje upišem korisničko ima ono je normalno prikazano i vidljivo je, nakon toga popunim polje lozinke, ali slova su zamjenjena sa *********, sada kliknem na prijava i prijavim se na forum.

Pogledam sa IE PassView što je zapisano u Windowsima i vidim da je User Name ispravan, ali pod Password su mi upisane ************, a ne password koji sam ja upisao, za ostale forume to radi ispravno, jedino za moj forum to ne radi kako treba i Windowsi zapisuju krivo, pa se kod ponovne prijave dobije prozor sa podatkom da lozinka nije ispravna, što je i normalno kada se iz Windowsa digne  ono što je spremljeno, a to je *********. Sigurno je nešto vezano sa postavkama foruma.

http://studio-lc.net/forum/index.php


MarkoWeb

Prvo sto mozes da uradis je da batalis IE :)
Sasvim je normalno da se u polje za pass ne upisuje vidljiva sifra vec zvezdice... ako ti to bas smeta nadjes u kod-u to dugme i promenis mu "type" sa password u text i onda ce pass biti vidljiv

champ_hr

#2
Quote from: Marko_ on November 12, 2007, 05:43:46 AM
Prvo sto mozes da uradis je da batalis IE :)
Sasvim je normalno da se u polje za pass ne upisuje vidljiva sifra vec zvezdice... ako ti to bas smeta nadjes u kod-u to dugme i promenis mu "type" sa password u text i onda ce pass biti vidljiv

Nije problem u tome što je password zamjenjen zvjezdicama u polju za upis passworda, već je problem u tome, što se te zvjezdice upišu u Registry windowsa i to samo za ovaj forum, za ostale forume u Registry windowsa se upiše ispravni podatak za lozinku.
Ovdje mora biti neka greška sa postavkama foruma ili servera na kojem se forum vrti, samo je ne znam gdje da tražim.
Probano je na više računala i svigdje je ista stvar.

Sada sam probao i još neke forume koji imaju SMF 1.1.4. i tamo mi se isto događa. Na forumima koji su na SMF 1.1.3 to mi se ne događa

MarkoWeb

Prvi put cujem da se forum upisuje u registry bazu...
Upisuje se u kolacice (ako dozvolis)


ps. ako sve radi kako treba ne diraj nista :)

champ_hr

#4
Quote from: Marko_ on November 12, 2007, 12:18:54 PM
Prvi put cujem da se forum upisuje u registry bazu...
Upisuje se u kolacice (ako dozvolis)


ps. ako sve radi kako treba ne diraj nista :)

Internet Explorer Passwords List


Created by using IE PassView
Entry Name  Type  Stored In  User Name  Password 
http://www.bhplanet.com/index.php AutoComplete Registry champ_hr ************** 


Internet Explorer Passwords List


Created by using IE PassView
Entry Name  Type  Stored In  User Name  Password 
http://www.tipdana.com/forum/index.php AutoComplete Registry champ_hr champ




Pogledaj što je upisano u registry. Prvo je neispravno i tu se ne mogu logirati kakotreba preko forme, dok je za drugi forum koji je na 1.1.3. ispravno upisano u registry

U Windowsu XP se sve upisuje u registry, to je 100% sigurno


Advertisement: