forum audiophila

Started by ninjadesign, November 16, 2007, 08:28:45 AM

Previous topic - Next topic

ninjadesign

Evo poštovana družbo da predstavim dva foruma

1. Audiophile connect club Osijek - www.accosijek.com [nofollow]

   forum za audiofile,od modova instaliran auto youtube i prijevod na hrvatski. ( tema "musiconica" )

2. Umjetnička akademija Osijek - www.uaos.hr/forum [nofollow]
 
   forum za umjetnike i sve koji se tako osjećaju,od modova sve isto kao i gore navedeni. ( tema "alak" )


sve je odlično,samo jedini minus u cijelo prići što teme nepodržavaju smf galeriju.

ninjadesign

Molim Vas da mi kažete šta mislite....

MarkoWeb

Tematika foruma moze biti jako zanimljiva, ako si zamislio da forum bude o lpg-u neka bude samo o tome i nista vise a kolko vidim kod tebe svega ima a najmanje onoga sto treba...

Na temu ne treba trositi reci jer nista nije radjeno na istoj...

Pozdrav ;)

ninjadesign

slažem se u potpunosti!

No međutim , same boarde foruma su zahtjevali audiofili.
Kažu da im je to potrebno,tako da sam konstrukciju samog foruma napravio po njihovoj želji...

de mi reci jel postoji kakvo rješenje za galeriju osim da mi bude defaultna tema?

MarkoWeb

E pogresio sam ja... pogresno sam procitao ja sam mislio da je nazim AutoPlin a ne Audio... :)

Ne razumem sta pitas za galeriju? Malo pojasni

ninjadesign

 :D :D :D AUTOPLIN ,dobra fora!

Pazi, kad instaliram mod smf galerije ona samo radi kada je forum u defaultnoj temi. Sve ostale teme odbija,pa me zanima dali postoji naćin da se galerija implementira u neku drugu temu i kako?
e ovaj autoplin ti je prejak,ronim suze od smjeha :'(

MarkoWeb

naravno da moze, pogledaj ovaj tutorial  http://docs.simplemachines.org/index.php?topic=402 i videces sta se sve ubacuje u temu (odnosi se na default) ti ces to isto ubaciti u temu koju koristis...

ps. mislim da ti na forumu koji je strucan ne treba kategorija OSTALO i svi forumu koji pripadaju istoj ;)

ninjadesign

Hvala ti puno za tut. i za savjete!!!!!

Advertisement: