Kako sakriti kategoriju na osnovu broja postova?

Started by ***Teh GodFather***, December 31, 2007, 12:28:35 PM

Previous topic - Next topic

***Teh GodFather***

Npr, ako neko ima manje od 30 postova ne može da vidi odredjenu kategoriju...

Mislio sam da treba ovo da se koristi ali ne radi

$broj_poruka = array(30);
$hide_boards = array(1);
if (in_array($category['id'], $hide_boards) & $broj_poruka > $context['member']['posts']) continue;

dioda

Stavi da newbie bude do 30 postova i zabrani u dozvolama prstup forumima koje ne zelis da vide...

Waske


***Teh GodFather***

Ne mogu ovako, zato sto su svi clanovi razvrstani po polu, i te grupe imaju dozvolu da vide te forume...

MarkoWeb

Mozda je jednostavnija varijanta da iz postova/profila obrises "titulu" tj. korisnicku grupu i da onda na osnovu iste u admin panelu regulises to sto ti treba (kako ti je iznad objasnjeno) ;)

***Teh GodFather***

Probacu tako, ali sutra... Srecna vam nova godina!

MarkoWeb

Hvala, takodje, sve najbolje.

ps. javi sta si uradio :)

***Teh GodFather***

#7
Rešio sam jedan deo, da tako kažem...
Uključio sam opciju "Enable permissions for post count based groups" a grupama koje su na osnovu pola sam stavio da mogu da vide samo onaj deo koji je predvidjen za te grupe, tako da to sad radi nekako, ali se pojavio novi problem...
Ako stavim da oni ispod odr. broja postova ne mogu da vide sve board-e u jednoj kategoriji i kategorija se sakrije, a treba da se vidi ta kategorija...

--EDIT--

Rešio sam... Napravio sam board i svima dao pristum njemu, a onda sam ga sakrio ovako:

Open your BoardIndex.template.php file and find this:
foreach ($category['boards'] as $board)
{

Add below it:
$hide_boards = array(1, 2, 3, 4); // The board ids you want to hide.. You can add many..
if (in_array($board['id'], $hide_boards)) continue;


I onda se vidi...


P.S. Ajde ako neko može da mi pomogne sa onim kodiranjem ovde

Advertisement: