News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Arama Sonuçlarını Title'de Gösterme [Tüyo]

Started by Evo™, October 23, 2008, 07:37:20 AM

Previous topic - Next topic

Evo™

Search.php'nizi açın
Code (Bulun) Select

$context['page_title'] = $txt[166];

Code (Değiştirin) Select

$context['page_title'] = $context['search_params']['search'];

Sinan ANDIRMAN

Pяηѕѕ LF

єνσℓυтιση™ bu modifikasyonunun ne gibi bir faydasi var ? ben anliyamadim galiba  :-[ biraz açiklarmisin ?

kolay gelsin.
1.1.21 Default

Sinan ANDIRMAN

ben açıklayayım:
yani arama yapınca çıkan kelimeyi sayfa başlığında gösterilmesine yarıyor ;)

Pяηѕѕ LF

Bunun indexleme için bir faydasi varmi ? yok sanirim sadece görüntü olarak hos bir görünüm sagliyor anladigim kadariyla.

Aciklama için tesekkür ediyorum Sinan ANDIRMAN.

Mod için tesekkürler єνσℓυтιση™.

kolay gelsin.
1.1.21 Default

Sinan ANDIRMAN

faydasıda/zararıda olabilir.Mesela aranan kelime çok fazla Türkçe karakter içeriyorsa geç indexlenebilir.
bu arada rica ederim ;)

#Serseri

İndexlenmesi ile bi alakası olmaz. Google sitemizde arama yapmaz. SMF'de vBulletin gibi her aramaya bir link vermiyor üstelik. Fasa Fiso - Google'de ara gibi kendi sitemizde aramamızın linkinide veremiyoruz mesajda. Falan felan :D Sadece görüntüdür. Bunun dısında eline sağlık Selim :)

Sinan ANDIRMAN

Evo™

Arkadaşlar Serseri'nin dediği gibi google botunun arama sayfasında bir işi olmaz Husmen ve Sinan'ın modu vardı aramaları kayıt ediyordu o bir işe yarayabilir belki burada üyelerden biri istemişti diye sadece iki kod değişikliği yaptım google için yararı olacağını bende sanmıyorum.Sadece görüntü denildiği gibi.

hhy89

Seo4Smf 2.0 - Full Top10 Stats(full top10) - Aligned and Bilateral Child Boards(2li 3lü alt bölümler)
http://www.smfmod.com
http://destek.smfmod.com

★ѕραη∂αυєя★

$context['page_title'] = $txt[166]; : $context['search_params']['search'];

Böyle olabilir mi merak ettim :)

Arama Sonuçları: deneme gibi :D

Yağız...

$context['page_title'] = $txt[166] . ' ' . $context['search_params']['search'];
Bunu deneyin.

dazzledark

olmazsa olmaz bir mod. teşekkürler paylaşım için. hemen uyguladım. hxxp:meydangorusu.com [nonactive]

Advertisement: