News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

alpay

Started by kartalg, February 28, 2009, 01:07:04 PM

Previous topic - Next topic

kartalg

biton yazı yazdın bunlarla uğraşacağına benim sorunu çözseydin daha iyi olmazmıydı?

Yazdığın kuralları baştan sona okudum ama sorunum çözülmedi. Hala Aynı sorunum var?

ağzımızı açtıkmı konu kilitleyo bunun yerine sorun çözülme yoluna gidilmeli.

son olarak burda herkes oxfort mezunu değil doğru başlık atamaya bilir. "doğru başlık atmayı öğrenmeliyim" Bu şekilde başlık değiştirip insanları aşağılayacağınıza  doğru olan başlık şeklini yazsanız aynı değerde yorolursunuz.

«['BrKDmRcN']»

Böyle konuları pm atarak halledebilirsin.

Alpay

Ben mi utanmazım sen mi kardeşim ya

Vallahi entereansınız uyarı veriyorum halen benim sorunum çözülmedi diyorsun ?!!!

Son olarak sunuda oku..

Ayrıca moderatörler kimdir, nedir ,ne yapar ,neden yardım etmez ,nerede bunlar gibi sorularınızın cevabı için ;

"Moderator kelimeside ayrıca ne yazıkki toplumumuzda yanlış anlaşılan bir kelimedir. Kelime anlamı forum'da uygunsuz mesajları bulup silen ve genel olarak yetkili olduğu bölümde düzeni sağlayan kişi anlamına gelmektedir."

Alıntı linki : http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=139143.msg888649#msg888649

QuoteKimsenin yardım etme zorunluluğu yok, eğer sorunlarına anında cevap istiyor ve her istediğinin önüne koyulmasını istiyorsan, sana ücretli bir forum yazılımı öneririm.

Moderator kelimeside ayrıca ne yazıkki toplumumuzda yanlış anlaşılan bir kelimedir. Kelime anlamı forum'da uygunsuz mesajları bulup silen ve genel olarak yetkili olduğu bölümde düzeni sağlayan kişi anlamına gelmektedir.

Hiçbirimiz burada verdiğimiz hizmet karşılığında ücret almıyoruz. Eskiden teşekkür edenler oluyordu ama görüyorumki, SMF büyüdükçe o arkadaşlarda elle seçilir sayıya düşmeye başladılar.

Advertisement: