News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Yatay Profil Alanı İstek(Resimli)

Started by [masteRy], February 14, 2009, 02:55:23 PM

Previous topic - Next topic

[masteRy]

Burada verilen konudaki gibi yaptim ellerinize saglik ama bir şeyler daha istiyorum yapabilirseniz memnum olurum.
SİMDİKİ HALİ
resimlere boş bir sayfada bakmanız daha iyi olur resim linkini alip bos bir sayfada acin.

SIZDEN İSTEDİGİM HALİ (bu hale photoshopda getirdim.)
resimlere boş bir sayfada bakmanız daha iyi olur resim linkini alip bos bir sayfada acin.

"ya onurlu bir bakış yada görkemli bir direniş" yazısı smfdeki kişisel mesaj yerine yazılacak isteyen herkes degistirebiliyor zaten.. aynı msndeki kişisel ileti olayi gibi olacak. fikrim ve oluşturduğum profil tablosu hoş bence kodlamaya dokulur ve aynı goruntuyu alirsa harika bir profil alanı ortaya cikar.

Not: Ilk resimde gosterdigim haldeki profil alanının disPlayi ektedir.

Profil alanı hakkındaki yorumlarınızıda yazarsanız sevinirim.
Smf sorununuz çözüldükten sonra lütfen "Topic Solved" butonuna tıklayınız.
macera kalesi | fort boyard | macera kalesi başvuru | macera kalesi videolar
Domain Alınır / Satılır. - Ücretli Photoshop Tasarim Yapılır. [masteRy]
''Ya onurlu bir bakış ya da görkemli bir direniş''

Yağız...

Dener misiniz? (200 küsür XHTML hatası vardı, onlarıda fixledim. O yüzden biraz uzun sürdü :) )

[masteRy]

Güzelleşmeye başladı. Çok Çok teşekkürler. Xhtml hataları içinde ayrı bir teşekkür ederim.
Fakat. Yeni Displayi attikdan sonraki hali ekteki gibi oldu.  Rütbe Gifini biraz daha yukarı cekmek(nick ile rütbe gifi neredeyse bitisik hale getirmek-alt alta-) Rep Gücü: 7 Yazısını Mesaj Sayısının Altina Eklemek ve Rep Ver butonunu[kendi profilimden screen shot aldigim icin cikmiyor] diger giflerin (msn yahoo aim) yanına taşımak, ve son olarak konu başlığını profilin üstünde değilde profilin hemen altında yer almasını sağlamak gibi şeyler olursa tamamıyla bitmis olacak insallah. yeniden tesekkurlerimi sunuyorum.

Düzenleme: bu anlattiklarimi ilk mesajimda görsel olarak photoshop ile yaptigim resim olarak göstermiştim.

loft

ortaları biraz doldur bence..durumum modu uyarı falan filanla..güzel olmuş ama ortası göze çarpıyor (:

cografik

orjinal konu nerde ben bulamadım da bende yatay yapmak istiyordum ??

[masteRy]

Biliyorum sizi bugün çok yordum ama inanın son kez bir şeyler isteyeceğim.
1- Profil alanının üstünde kalan [ hr ] cizgisi nin profil alanın altina indirmek yani konu başlığı iki [ hr ] çizgisinin arasında kalmasını sağlamak, [ ve üstte olanı yok etmek ]
2- delete.gif - split.gif olduğu yerin arka planı bir garip oldu. yani mesaj alani ile ayni arkaplan renginde olursa daha hoş olur diye düşünüyorum.
3- son olarak; kişisel ileti(ya onurlu bir ba..) yazısı nick ile aynı hizada olması.

umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

son displayli hali [screen shot] ektedir.

Yağız...

Birseyler yaptim ama bilemiyorum oldu mu :)

[masteRy]

Merhaba,

Bir şeyler eksik kalmis galiba :$

* Sil Yanıtla Böl butonlarının olduğu bölümün arka planı[kırmızı oklarla gösterdiğim yer] imzanın arkaplan rengi ile aynı olması,

* Kişisel ileti (ya onurlu bir ba..) online/offline.gif lerinin hemen hizasında (sağında) olmasi ( yeşil ile gösterdiğim yer)

Bu profil alanını buraya kadar getirdin umarım bu istekleri de yapabilirsin. Şimdiden çok teşekkürler.

Son disPlayli hali ektedir.

Yağız...

Bilgisayarım biraz renk körü olduğundan bende aynı renkte gözüküyor :) Anca bu kadar yapabildim...

[masteRy]

Daha ne kadar yapacaksın ellerine sağlık müthiş bir görüntü aldı.

TOPIC SOLVED

kaptan_75

Kodlarını paylaşabilirmiyiz acaba ?

kaptan_75

microps

Emre A.

Advertisement: