Default temada Arka plan rengini değiştirme hakkında yardım

Started by otuzsubat, July 04, 2009, 06:15:22 PM

Previous topic - Next topic

otuzsubat

SMF 2.0 RC1-1 Default temada  Arka plan rengini değiştirmek istedim style.css de  ( /* The main body of the entire forum. */ ) kodun olduğu gerde değişiklik yapılması gerektiği hakkında  bilgiler var ama bende style.css de bu kot yok ,oradaki kodların hepsini değiştiridim konu içleri değişti bloklarda değişiklikler oldu blok çizgileri değişti arka plan değişmedi, bilen arkadaşlar nerden değiştireceğimi yazarlarsa sevinirim,teşekkür ederim.
Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Ama bir lafa bakarım, lafmı diye. Birde söyleyene bakarım adam mı diye. M.C.R

www.rap.name

mucurum

style.css de bu kodu bul buradaki renk kodunu (#E5E5E8) değiştir

/* The main body of the entire forum. */
body
{
   background-color: #E5E5E8;
   margin: 0px;
   padding: 12px 30px 4px 30px;
}

otuzsubat

2.0 RC1-1 Default temada  style.css  de o kod yok daha öncede aradım bulamadım
Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Ama bir lafa bakarım, lafmı diye. Birde söyleyene bakarım adam mı diye. M.C.R

www.rap.name

otuzsubat

style.css ekte bulabilirsen sevinirim... teşekkür ederim.

www.rap.name

mucurum

/* Alternating backgrounds for posts, and several other sections of the forum. */
.windowbg, #preview_body
{
   color: #000000;
   background-color: #ECEDF3;
}
.windowbg2
{
   background-color: #F6F6F6;
}
.windowbg3
{
   background-color: #E0E1E8;
}

buradaki kodlarla oynasana, olacak mı?

otuzsubat

Onları daha önce denedim ana sayfa bloklar konu içleri ile ilgili kodaların hepsini değiştirdim tüm renk kodlarını aynı yaptım değişenleri görmek için arka plan değişmedi .

www.rap.name

Özgür

/Themes/default/css/index.css ve /Themes/default/css/forum.css'de mainframe değerine bakın. Eğer style.css de yoksa oralarda olmalı. Ayrıca bu tür tema konularını grafikler bölümünden sorun.
So Long

otuzsubat

Onların içindede yok arkadaşım dosyaların içindeki tüm renk kodlarını aynı yaptım sadece admin panelinde menü adları ve menü açılır pencerelerinin renkleri değişti birde bi kaç yerde yazı renklerde değişiklikler oldu okadar başkada css dosyası bulamadım

www.rap.name

otuzsubat

Arkadaşlar default tema 2.0 RC1-1 de    arka plan renk kodunu bulamıyorum bilen yokmu yerini ?

www.rap.name

otuzsubat

arkadaşlar bilen çıkmadı bende bulamıyorum arka fon rengini değiştiricem tüm sayfalarda css içinde yok bilen arkadaşlar olursa yazarlarsa sevinirin  default tema 2.0 RC1-1

www.rap.name

Ern99

ya bende css ye giriorum bakıorum style.css yok default'Da bile yoq neden yok yoksa style css!yi biz ek mi koyuoruz kendimiz

Advertisement: