Welcome to the new hungarian board and its local moderator: LeGaS

Started by GravuTrad, March 16, 2010, 08:02:50 AM

Previous topic - Next topic

hustreamload

Üdv, és kösz a hiánypótló topikért a nagy SMF oldalon.

tamasir

Akkor üdv. mindenkinek itt is....
Az SMF 2.0 RC3 hungarian még nem készült el, vagy én nem találom???
Köszönöm: tamasir~

- WoW -


The-One-Neo


LeGaS

Sziasztok!

Elnézést mindenkitől, de sajnos nincs annyi időm, hogy érdemben tudjak az SMF-el foglalkozni.
A nyáron többnyire dolgoztam és a fordítás már nem fért bele.

Most pedig jön az egyetem. Így aztán szívesen venném olyanok jelentkezését, akik jól tudnak angolul és szívesen segítenének a fordításban.
Főleg a Súgó fordításáról lenne szó, a többit megcsinálom én.

Hasta La Vista

Ha megjelenik az RC4, azt le fogjuk fordítani WasdMannal és azokkal, akik az SMF-Portál csapatból ezt vállalják.

Üdv: Higgins~

mitbrille

sziasztok,

akad köztetek olyan, aki SMF beállításokban és változtatásokban jártas, szóval tapasztalattal rendelkezik?
egy filmes oldalnak lenne szüksége pár változtatásra, mivel elértük a 4300as létszámot.
Sokatok számára biztosan érthető, de számomra teljesen érthetetlen hogy mi lehetséges egyáltalán az SMF-en.
Pár kérdésem lenne, melyre keresem a választ. Kis időt és türelmet kérek, remélem még akad ezek közül a tarsolyotokban. :)

további szép estét!

WasdMan

Látogass el az smf-portal.com oldalra és tekintsd meg, hogy mi mit hoztunk ki belőle.

mitbrille

Quote from: WasdMan on October 14, 2010, 08:50:11 PM
Látogass el az smf-portal.com oldalra és tekintsd meg, hogy mi mit hoztunk ki belőle.

köszönöm! megnéztem oldalatok, s pm-et is küldtem.

jelenleg is küzdünk, s már olyan személy keresünk, aki az oldal skin-jét képes átprogramozni.
grafikus már dolgozik, az oldal skin-jén, de nincs programozó aki elkészítse azt.

ha ilyen segítséget tudna vki nyújtani, keressen meg, s megbeszéljük a részleteket!

üdv


LeGaS

Kedves mindenki!

Mint kiderült, folyamatosan támadták az oldalt és ez akkora terhelést okozott a szerveren, amin az oldal volt, hogy le kellett állítani.
De természetesen nem szűnik meg az oldal, igyekszem minél hamarabb visszaállítani a régi állapotot.

Köszönöm a türelmet és megértést!

Üdv,
LeGaS

Jack_the_ripper


LeGaS

Nem tudom sajnos. :( Nincsenek még meg a leállítás előtti fájlok illetve az adatbázis, ezért még nem is tudtam érdemben lépni az ügy kapcsán.
De dolgozom rajta.

Winston14

Sziasztok!


Örülök, hogy végre találtam egy ilyet ahol tudok párat kérdezni :) Igaz az SMF-ben kezdő vagyok, de használtam Joomlát is. Egyett nem tudok. Témát felvinni. Próbáltam zip-ben feltölteni az oldalon, de nem szerepelt a témák között. Próbáltam már FTP-vel is felrakni, de úgy se jártam segítséggel. Remélem itt kaphatok segítséget.

Köszönettel:
Winston14


Jack_the_ripper

Quote from: Winston14 on July 13, 2011, 11:34:19 AM
Sziasztok!


Örülök, hogy végre találtam egy ilyet ahol tudok párat kérdezni :) Igaz az SMF-ben kezdő vagyok, de használtam Joomlát is. Egyett nem tudok. Témát felvinni. Próbáltam zip-ben feltölteni az oldalon, de nem szerepelt a témák között. Próbáltam már FTP-vel is felrakni, de úgy se jártam segítséggel. Remélem itt kaphatok segítséget.

Köszönettel:
Winston14



Jól értem új sablont szeretnél használni akkort:
Admin » Adminisztrációs központ » Sablonok és kialakítás
» Kezelés és telepítés
Itt legalul új sablon telepítése.Tallózásnál a zip et keresd és jelöld meg feltöltésre.

Üdv
Jack

Jack_the_ripper

Quote from: LeGaS on May 06, 2011, 05:28:15 AM
Nem tudom sajnos. :( Nincsenek még meg a leállítás előtti fájlok illetve az adatbázis, ezért még nem is tudtam érdemben lépni az ügy kapcsán.
De dolgozom rajta.

Ha eddig em lett meg ezekután hogyan lenne meg?

quentaro

valakinek nincsenek meg az smf-portál fájljai? úgy látszik az is megszűnt

Advertisement: