Pomoc molim - potrebna osoba

Started by Buta, March 18, 2010, 05:59:49 AM

Previous topic - Next topic

Buta

Pozdrav svima

Novi sam u svemu ovome.
O cemu se radi. Imam forum u SMF 2.0 RC 1.2 i na defaultnoj temi. Na nju sam instalirao podosta modova i sve radi kako i treba. E sad je doslo vrijeme da izmjenim izgled sajta. Ako pokusam sa nekom drugom temom, gotovo nijedan mod mi ne radi, sto je i sasvim logicno. Ostaje mi samo edit stylea postojece teme. No kako zaista neznam i ne razumijem se u to, a ponajvise se bojim da nesto ne zbrljam, trazim osobu koja ima iskustva sa ovime i koja bi to ucinila za mene. Zahvalan sam svakome tko mi je zeljan pomoci. Nadam se da ci mi netko priskociti u pomoc

Hvala svima


http://comicon.balkanijada.org

Founder 2008

Nisi napisao koji je novac u pitanju.

Forbs

Za pristojni novčani iznos rado ču pomoči.

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Ako znas engleski..rado bi ti preporucio engleski dio SMF foruma.. tamo u tom dijelu pitaj nekog..i napravit ce ti za free..a vjerojatno i bolje nego ovi nasi.. :) (bez uvrede decki...)

rocknroller

Quote from: Buta on March 18, 2010, 05:59:49 AM
Pozdrav svima

Novi sam u svemu ovome.
O cemu se radi. Imam forum u SMF 2.0 RC 1.2 i na defaultnoj temi. Na nju sam instalirao podosta modova i sve radi kako i treba. E sad je doslo vrijeme da izmjenim izgled sajta. Ako pokusam sa nekom drugom temom, gotovo nijedan mod mi ne radi, sto je i sasvim logicno. Ostaje mi samo edit stylea postojece teme. No kako zaista neznam i ne razumijem se u to, a ponajvise se bojim da nesto ne zbrljam, trazim osobu koja ima iskustva sa ovime i koja bi to ucinila za mene. Zahvalan sam svakome tko mi je zeljan pomoci. Nadam se da ci mi netko priskociti u pomoc

Hvala svima


http://comicon.balkanijada.org

Promijeniti izgled foruma možeš modificiranjem ove teme koju koristiš, meni to je ok tema, pogledaj kod mene (klikni na banner). ista tema, a niti slična  ;)

Buta

Quote from: Forbs on March 19, 2010, 01:33:04 PM
Za pristojni novčani iznos rado ču pomoči.

Ovo je cisti primjer u kojem dokazujemo da smo tipicni balkanci. Gledamo samo kako zaraditi i nekome pobrati lovu zato sto nezna. Prosto za nepovjerovati

Ajde narode, valjda ima neki postenjak koji ce mi pomoci oko ovoga, a da nece traziti lovu

rocknroller

Quote from: Buta on March 20, 2010, 03:19:08 PM
Quote from: Forbs on March 19, 2010, 01:33:04 PM
Za pristojni novčani iznos rado ču pomoči.

Ovo je cisti primjer u kojem dokazujemo da smo tipicni balkanci. Gledamo samo kako zaraditi i nekome pobrati lovu zato sto nezna. Prosto za nepovjerovati

Ajde narode, valjda ima neki postenjak koji ce mi pomoci oko ovoga, a da nece traziti lovu

koja ironija forum ti se zove balkanijada :D Pomoći ću ti ja ako odlučiš izmjenjivati postojeću temu oko css-a i slično. Stara škola vreću krumpira za vreću paprike, lova kvari ljude.

Buta

Quote from: rocknroller on March 20, 2010, 04:08:01 PM
Quote from: Buta on March 20, 2010, 03:19:08 PM
Quote from: Forbs on March 19, 2010, 01:33:04 PM
Za pristojni novčani iznos rado ču pomoči.

Ovo je cisti primjer u kojem dokazujemo da smo tipicni balkanci. Gledamo samo kako zaraditi i nekome pobrati lovu zato sto nezna. Prosto za nepovjerovati

Ajde narode, valjda ima neki postenjak koji ce mi pomoci oko ovoga, a da nece traziti lovu

koja ironija forum ti se zove balkanijada :D Pomoći ću ti ja ako odlučiš izmjenjivati postojeću temu oko css-a i slično. Stara škola vreću krumpira za vreću paprike, lova kvari ljude.

Hvala na pomoci. Snasao sam se

Dzonny

Quote from: Buta on March 20, 2010, 03:19:08 PM
Quote from: Forbs on March 19, 2010, 01:33:04 PM
Za pristojni novčani iznos rado ču pomoči.

Ovo je cisti primjer u kojem dokazujemo da smo tipicni balkanci. Gledamo samo kako zaraditi i nekome pobrati lovu zato sto nezna. Prosto za nepovjerovati

Ajde narode, valjda ima neki postenjak koji ce mi pomoci oko ovoga, a da nece traziti lovu
Zar misliš da je fer da dođeš ovde i tražiš nekome da ti uradi unikatni dizajn i to free?
I zar je uredu osuđivati ljude koji to ne žele da urade free?
Kad bi svakome pravili posebne teme, instalirali modove, pravili modove, editovali razne sitnice, nznam gde bi nam kraj bio...

Advertisement: