Pare Pytań + Poszukiwania modyfikacji

Started by Zdzichu, March 28, 2010, 05:22:35 AM

Previous topic - Next topic

Zdzichu

Ok, więc mam pare pytań odnośnie SMF 2.0 RC3. Zacznę od modyfikacji, szukam modyfikacji która w danym dziale posegreguje posty alfabetycznie oraz u góry wyświetli alfabet, klikając w daną litere wyświetla ciąg postów zaczynających się własnie od niej.

Następnie pytanie odnośnie grup, nie widzę nigdzie opcji przenoszenia "hurtem" ludzi do innej grupy, przerzucania itp Być może jest jakaś modyfikacja a być może jestem na tyle głupi że nie zauważyłem tej opcji.

I jeszcze taka sprawa, dodałem shoutboxa "AJAX Chat © blueimp.net [nofollow] |   Integrated with SMF", ma ktoś coś lepszego? Kurka strasznie mało możliwości edycji ustawień czata, pozatym w shoutboxie bez wywalenia z serwera plików nie da się wył dzwięków.

Proszę o pomoc i pozdrawiam

impreza

1 -  chyba nie ma

2 -  chyba nie da się

3 - neo soutbox
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Zdzichu

Bład bazy danych Illegal mix of collations (utf8_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_polish_ci,IMPLICIT) for operation 'ifnull'
Plik: /home2/tomar/www/***********/htdocs/Sources/Aeva-Subs.php
Linia: 3634

Mam taki problem i nie wiem ocb. Zaistalowałem AEVO MEDIA PL i lipa. Przy dodawaniu plików takie coś.

Nolt

Problem z kodowaniem, sprawdź co jest w linii 3634.

Zdzichu

Tak, tyle zrozumiałem. Z tym że w tej linijce nic się błędnego nie znajdowało. Trzeba było w bazie pozmieniać kodowanie. Już wszystko śmiga.

Advertisement: