Instalacija cms sistema i povezivanje istih sa SMF forumom

Started by MarkoWeb, March 04, 2008, 01:06:05 PM

Previous topic - Next topic

MarkoWeb

Vidim da se u zadnjih nekolko dana prica o mkportalu kao i tini...
Pa mozemo se organizovati i svako ko zeli (zna) odabrati jedan cms i napisati sve o njemu i tako pomoci ostalim korisnicima koji koriste ili nameravaju da koriste bas taj cms/portal.

Ako ovu ideju "usvojite" temu cemo postaviti kao top i u njoj ce biti linkovi do samostalnih tema koje ce se baviti odredjenim cms-om/portal-om.

Ja sam imao iskustva sa mkportalom pa bi mogo napisati sve o njemu tako da je on "zauzet" :)
Ostali koji zele da ucestvuju u ovome neka kazu o cemu ce pisati kako se nebi desilo da Vas nekolko radite jedan isti cms/portal.

Pozdrav ;)


dan555

Dobra ideja, ("uzeo" ;D  si mi MK, a sa SMF-om samo sa njim imam iskustva).
Voleo bih ako bi neko objasnio povezivanje sa Jumlom, pokušao sam, pre MK, da ga povežem i nisam uspeo, pa me interesuje gde sam grešio.

Sada sam sasvim zadovoljan MK-om, lako se prilagođava potrebama i dolazi sa više modula.

MarkoWeb

Odradi onda instalaciju pa cu dopuniti ako budem imao sta


dioda

Ja nemam nikakva iskustva sa povezivanjem ali bi vol'o da procitam nesto pametno na tu temu pa samo izvolite...
Dobra ideja marko ;)

Waske

Mk portal je najlakše povezati, pri samoj instalaciji se to radi, joomlu sam povezivao, ali ne štima sve kako treba, tako da podržavam tvoj predlog ...

dan555


Advertisement: