Uspelo ... SMF 2 RC3 na RC4 ... ali problem

Started by rajt, November 10, 2010, 01:58:15 PM

Previous topic - Next topic

rajt

Prešao sam sa RC3 na RC4 i sve je ok. Ali ustvari imam jedan mali problem koji neznam kako da rešim.

Evo slika radi se prepoznaćete o zaglavlju


a kad kliknem na prikazani link gd epiše 2 člana dobijem kao na drugoj sliici


E sad kako i gde bih to trebalo da pogledam da ručno uklonim.

Hvala

Masterd


rajt

Ne. Sada mi forum radi bez greske. Brzo se učitava i sve i imam utisak da je dosad najstabilniji. Ali neznam ovo je nesto se upisalo verovatno u bazu pa mi sada nije dostpuno. Samo razmisljam. Mozda neko zna kako bi to mogao obrisati.

Dzonny

Je ti i dalje stoji to sa dva člana? Uvek tako ili se dešava nekad?
Idi u maintenace u admin panelu, i uradi optimizaciju tabela i posle toga idi na "find and repair errors".

rajt

Stalno mi to stoji. Sve sam ovo odradio i nikako da mi se to ukloni. Bojim se da se to upisalo u bazu alineznam gde bi to bilo. Forum zbilja radi ekstra i stabilno.

▓▒RapidBelgrade▒▓

pa idi u MyAdmin u bazu nadji tabelu i obrisi ta 2 clana i gotovo...



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

rajt


▓▒RapidBelgrade▒▓

pa verovatno je stvar u tome sto su ta 2 clana aktivna a ostao je neki bag i to samo trebas maknuti

moguce ako zaviris u bazu i nadjes ta 2 clana ali sumnjam



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

rajt


rajt

Sinoć sam reinstalirao dakle ne ubdateovovo već instalirao nanovo SMF2 RC4 naravno na ostojeću bazu i opet mi je ovaj problem kao iz prvov posta. Ta navodna neka dva člana su upisana u bazu a imam osećaj da je to traženje igle u plastu sena. Dali neko možda zna gde bi se u bazi takve informacije trebale upisivati?

rakicko

samo ti vidis to ili svi clanovi..ako samo ti..prvo kreiraj nov nalog daj mu da bude admin,onda ides login sa njim i ovog clana "tvoj sadasnji nick"izbacis iz grupe admina ..i vise ne ides login sa njim..

rajt

#11
Rešio probleme onaj iz prvog posta a zatim i ostali.

1. Ispustio bazu.
2. Obrisao forum.
3. Instalirao forum nanovo popisao sve tabele.

4. Obrisa sve i učitao staru bazu
5. Odbacio sve tabele izuzev osnovnih 63 + logo words.
6. Ispraznio tabelu settings
7. Optimizovao preostali 64 tabele iz CP-a
8. Instalirao forum na takvu bazu nanovo.

Sve je ok.

Masterd

Znam da si rješio problem, ali ovo bi trebalo pomoći bez reinstalacije kompletnog foruma.

Advertisement: