News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Panel logowania..

Started by AwTharok, November 18, 2010, 02:30:25 PM

Previous topic - Next topic

AwTharok

Witam,

Mam pytanie.

Czy jest możliwe wstawienie panelu logowania użytkownika na inną stronę?

Sprawa wygląda następująco. Mam 1 portal który składa się  z mojastrona.pl [nofollow] i forum.mojastrona.pl [nofollow].

Forum.mojastrona.pl to skrypt SMF natomiast mojastrona.pl [nofollow] to zwykła strona.

I chciałbym na górze mojastrona.pl [nofollow] zrobić taki pasek na którym można było się zalogować a po zalogowaniu pisałoby na nim: Zalogowany jako ...

Nie chcę aby coś nowego pojawiało się na stronie po zalogowaniu. Wyglądałoby to dokładnie tak samo.

Da się to zrobić? Jeżeli tak to w jaki sposób?

Nolt

Da się, wystarczy że skopiujesz część kodu odpowiedzialnego za logowanie z pliku SMF. Szukaj w index.template.php oraz BoardIndex.template.php

impreza

To będzie działało tylko chyba na stronach pisanych w php. W html się nie da. Coś kiedyś takiego próbowałem zrobić i wyszło źle. Napisz czy ci działa jak zrobisz.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

AwTharok

Quote from: Nolt on November 18, 2010, 05:57:54 PM
Da się, wystarczy że skopiujesz część kodu odpowiedzialnego za logowanie z pliku SMF. Szukaj w index.template.php oraz BoardIndex.template.php
Skopiowałem z index.template i oto efekt:
http://forum.mjteam.pl/logowanie.php [nofollow]

Co zrobić aby to działało poprawnie??

Voorhes

Ja próbowałem ostatnio dodać tablicę z ostatnimi postami do strony nie połączonej z SMF ani bazą danych ani serwerem. Niestety strona HTML strasznie gryzie się z kodem PHP, który kopiujesz z SMF.

AwTharok

Ja mam stronę połączoną serwerem. Strona co prawda jest podłączona do innej bazy niż forum ale chyba można by było podłączyć tylko jeden element na stronie do innej bazy?

A jeżeli nie. To powiedzmy ,że bym przeniósł baze strony do bazy forum. I co wtedy konkretnie gdzie i co musiałbym skopiować ,żeby to działało.?

voythas

Najprościej to zrobić używając SSI.php, a konkretnie:
<?php ssi_login(); ?>

Advertisement: