Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Cola-Coca

Quote from: Dzonny on December 22, 2010, 05:31:54 PM
Ako "sto" znači zašto, odgovor je zato što bih voleo da imamo taj board za off, a ne skupljamo off po support forumu.
A ako "sto" znači šta želim pitati, pitaću opet nešto na istu foru, samo preformulisano, ali ću pre toga vrbovati još ljudi pa da se složimo protiv "vrha" :)

Elem, moram podeliti sa vama jedan biser turbo-folka :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZnP3HK1hCac

Ahaa htjeo bi da ti djaju Board za Offtopic. Bolje Board nego ovako kako je sada a isto tako bolje kako je sada nego nikako xD !!!
I LOVE SMF

Mihac™

Quote from: Bast0n on December 22, 2010, 03:43:07 PM
Zna li neko preko kog portala/php blabla nacina ,je radjen ovaj "wiki" na smf-u ...treba mi nesto ovakvo :)
imaš onaj stari mod ovdje u modifikacijama ako misliš na mod, a imam i ja na svom portalu što sam ga napravio za RC4

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: Dzonny on December 22, 2010, 04:47:28 PM
Ipak je bolje da nam to omoguće ovde, nego da "švrljamo" i pravimo neke dodatne smf support forume kako bi mogli da ih organizujemo kako nam volja.

Dzonny, ako stvar propadne i ipak budes hteo da napravis poseban smf support forum ja cu pokloniti host i domen ( ime domena ti smisli .com ) pa onda organizuj kako mislis da je najbolje za nas..







My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Dzonny

Rapid, vrlo velikodušna ponuda, hvala, ali pre sam za to da ostanemo ovde ako je moguće :)

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: Dzonny on December 23, 2010, 03:48:54 AM
Rapid, vrlo velikodušna ponuda, hvala, ali pre sam za to da ostanemo ovde ako je moguće :)

pa naravno i ja sam za to da bi ovde bilo najbolja solucija ali ako zapne i mislis da bi mogli da napravimo nesto novo i bolje za nas (koji koristimo ovaj board) tu sam da pomognem...   




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Masterd

Quote from: Dzonny on December 22, 2010, 04:47:28 PM
a i plus svi jezički podforumi bi tražili svoj "offtopic" forum.

To si već mogao znati.

Quote from: Dzonny on December 22, 2010, 04:47:28 PM
glavni administrator

Je li smijemo znati ime?

Cola-Coca

Ja mislim da ce Dzonny osvojit Admine pa da ce mu dat  ;D offtopic board na kraju. Ustvari dat
ce ga svima nama xD  :) .

Vidio sam po stranim suport boardi -ma da su oni napravili kako je rekao RapidBelgrade forum zasebni sa domenom zasebnom pa se tamo nalaze itd ... Mada bi bilo stvarno puno bolje kad bi to bilo ovde xD.  :laugh:


I LOVE SMF

▓▒RapidBelgrade▒▓

RAPIDSHARE

accountid=10339154
password=tm4up9


;D ;D ;D



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Cola-Coca

I LOVE SMF

Skipper.

E Rapid maznuo sam ti onaj smajli sa pahuljicama. Fino izgleda  ;D
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Dzonny

Masterd, ne mogu sada da kopam po temama, glavni developer je izrazio nezadovoljstvo zbog moje potražnje, pa sam odustao.
Rapid, aman odakle izvlačiš te silne rapide? :)
Elem, ljudi odakle ste svi vi ? :P

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: Skipper_gm on December 23, 2010, 03:49:33 PM
E Rapid maznuo sam ti onaj smajli sa pahuljicama. Fino izgleda  ;D

mazni sve  brate...    ;D


Quote from: Dzonny on December 23, 2010, 05:55:37 PM
Elem, ljudi odakle ste svi vi ? :P

Novi Beograd, fontana    :)



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Masterd

Quote from: Dzonny on December 23, 2010, 05:55:37 PM
Masterd, ne mogu sada da kopam po temama, glavni developer je izrazio nezadovoljstvo zbog moje potražnje, pa sam odustao.

Norv vodi Language Moderatore?

Dzonny

Ne, norv je jedan od developera, Relyana je jezički koordinator.
http://www.simplemachines.org/about/team.php

Masterd

Zato sam se i čudio. Rekao si Glavni Developer.

Dzonny

Ma to nije ni bitno, oni su svi ljudi ok.
Uostalom ko god da se pobunio, mi ispod njega na hijerarhijskoj letvici, možemo samo da potvrdno ćutimo.

Masterd

#37
Ne bi me čudilo da je Kindred upleten. Ima buran temperament.

▓▒RapidBelgrade▒▓

ma i onaj Boza sajla sa zvezdare je bas opasan   xD   ;D



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

rocknroller


Advertisement: