www.biodinamika.org

Started by Biodinamika, February 18, 2011, 01:39:33 AM

Previous topic - Next topic

Skipper.

Hmmm i tebi. Sve si loše odradio/la.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Biodinamika

Nije mi bilo tesko da pretpostavim - jer nista ne znam o tome. Imas neki predlog?

Skipper.

Za početak pročitaj pravila pisanja u ovom delu foruma.

Što se tvog foruma tiče primedbe su sledeće:

* Otključaj forum za goste

* Promeni temu ili bar malo odradi ovu default

* Nedostaje ti logo foruma

* Ukloni smf logo

* Ona početna stranica preko koje ulaziš na forum je nepotrebna

* Jel mi se čini ili si u onoj tvojoj temi gde pozdravljaš nove članove pisao pola ćirilicom a pola latinicom  ???

Ostalo ne mogu da komentarišem jer neznam šta imaš na forumu.

Edit: Promeni ili isključi vesti pošto ti još uvek stoji da je tek instaliran SMF.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Biodinamika

Hvala ti na vremenu koje si posvetio da mi odgovoris!

Sajt je o organskoj poljoprivredi (otud moje kompjuterske vestine) pa ne mogu da ga otkljucam bez registracije - zlu ne trebalo!

Svi saveti koje si mi dao zahtevace malo vremena da ih potrazim na SMF kako da ih primenim

Cir/Lat da,da...

Jos jednom hvala

Dzonny

Slažem se sa Skiperovim predlozima.

Biodinamika


Advertisement: