Емотинки , Smaileys

Started by kavasa, March 30, 2011, 03:12:21 PM

Previous topic - Next topic

kavasa

Здрасти момчета и момичета ,
малко съм нова както във форума така и в web design-a , затова простете ако въпросите ми ви изглеждат глупави .
Прочетох всичко до което се добрах , опитах всичко ,което ми хрумна .
Сега вече съм -  :o !
Какъв ми е проблема
1-во имам admin права към smf forum , но поради вътрешни причини , нямам достъп да работя с ftp или да се обръщам към hostinga - т.е. ако решението на проблема ми   включва това - то за мен не е решение .
2-ро Проблема :
-Искам да кача смайлита , които съм съобразила с това да бъдат подходящи за версията на форума / smf - 1.1.13/ .
Качвам ги , инсталирам ги . Когато реша да ги ползвам -  :o С две думи не ги разпознава  .Кoгато отида в панела " EDIT SMAILEYS"  , под всяко едно пише - "Smiley not found in set(s)"
-Опитах да направя нещо от "Current's Theme Settings" - щом си избера пакета смайлита и го направя да е defaut за актуалната тема - отново  :o .
Така че ако имате идея - ще се радвам да я пробвам . Може би някоя отметка не слагам или слагам .
Качен е файл за български език - възможно ли е той да има някакво фантастично влияние върху проблема ми ? 
И тук вече идва най- абсурдния въпрос ,който навярно са ви задавали
- Мога ли по някакъв начин да си увелича правата от админ acount- а си , за да имам достъп до файловете на сървъра и да видя какво  става без да притеснявам когото и да било от хората ,които са качили форума .
Ох дано нещо сте разбрали и благодаря предварително!


Advertisement: