Users online today

Started by KaJzEr 283, January 12, 2012, 09:58:03 AM

Previous topic - Next topic

KaJzEr 283

Pozz svima hteo sam da pitam da li postoji neki mod slican ovome posto ovaj mod nece da mi radi na temi Glacier Logooff team probao sam i rucno ali nece da nadje neke kodove... :)

Branko.

Teško da će ti raditi i neki drugi jer ta LogoOff tema ima, ako nisi vidio, posebni (skupljivi) Info panel na vrhu foruma u koji je smještena cijela statistika,novi postovi uključujući i prisutne korisnike.Tako je početna stranica "čista" i sadrži samo kategorije, forume i podforume.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Madzgo

Može da se doda, ali treba baš da znaš šta radiš.. problem je što Users Online nije predviđen u toj temi, pa nema mjesta za njega

Dzonny

Vrlo lako može da se doda ako znaš šta radiš, u principu možeš ga dodati bilo gde u index.template i pojaviće se osim ako ne napraviš neku grešku u sintaksi ili tako nešto...

KaJzEr 283

Quote from: Dzonny on January 12, 2012, 06:23:45 PM
Vrlo lako može da se doda ako znaš šta radiš, u principu možeš ga dodati bilo gde u index.template i pojaviće se osim ako ne napraviš neku grešku u sintaksi ili tako nešto...
Jel mogu ja tebi da dam pa da mi ti ubacis posto ja nisam siguran kako treba...Evo ti index.template ja bih da se nalazi na  dnu posle onog Korisnici aktivni u proteklih 60 minuta:

Dzonny

Moja greška, BoardIndex.template.php. :)
Koja ti je verzija foruma? Url?

KaJzEr 283

Quote from: Dzonny on January 13, 2012, 11:12:35 AM
Moja greška, BoardIndex.template.php. :)
Koja ti je verzija foruma? Url?
Verzija je 2.0.2  a link foruma www.ultra-forum.com  :)

Dzonny

Ne vidim na tom linku logooff temu :P
Probaj ovako pa javi na šta liči.

KaJzEr 283

#8
Pise dole Glacier by LogoOff ubacio sam dobro je... Hvala :D

Advertisement: