Проблем с Google Member Map

Started by gbteam, November 30, 2011, 06:42:51 AM

Previous topic - Next topic

gbteam

Инсталирах си модула ръчно защото ми правеше проблем с остатъци от предни версии които бяха премахнати но в момента се появява следния бъг. Както се вижда и на снимката Google Member Map ми показва всичките потребители дори и тези които не са задали кординати на местоположението им. При тези които вече са имали добавени кординати няма проблем, как да премахна другите потребители, които никога не са добавяли местоположение от страницата на мап-а

@Bogo

Quote from: gbteam on November 30, 2011, 06:42:51 AM
Инсталирах си модула ръчно защото ми правеше проблем с остатъци от предни версии които бяха премахнати но в момента се появява следния бъг. Както се вижда и на снимката Google Member Map ми показва всичките потребители дори и тези които не са задали кординати на местоположението им. При тези които вече са имали добавени кординати няма проблем, как да премахна другите потребители, които никога не са добавяли местоположение от страницата на мап-а
Преинсталирай модула, но преди това почисти ръчно всички модифицирани файлове от кода на този модул и след това пробвай отново.

gbteam

Пробвах всичко няколко пъти с различни версии като първите 2 пъти бяха с една и съща и няма разлика на някой от версиите ми дава грешки което е нормално на тази която е при мен си е все това положението

gbteam

#3
Проблема е оправен..
Не знам поради какви причина, но базата данни се беше променила от стойност NULL на стойност 0,00000000 на кординатите. Просто се наложи да редактирам GoogleMap.php

от
$query = 'SELECT id_member
FROM {db_prefix}members
WHERE latitude IS NOT NULL AND longitude IS NOT NULL

      
на
$query = 'SELECT id_member
FROM {db_prefix}members
WHERE latitude > 0 AND longitude > 0

   

Advertisement: