News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Kako instalirati cbi na drugim temama?

Started by InternetSvet, March 10, 2012, 10:25:43 AM

Previous topic - Next topic

InternetSvet

Pozdrav, pokusao sam da instaliram cbi mod, za izmenu slicica ispred foruma, ali moze se instalirati samo na Core temi cini mi se... Kako to da ubacim na neku drugu?

Imam SilentWave temu od DzinerStudio...

Branko.

Izborom cbi verzije koja odgovara tvojoj smf verziji treba samo da kod instalacije čekiraš teme i naknadno folder koji praviš u core temi iskopiraš na isto takvo mjesto u tvojoj custom temi.Imaš upute na mod stranici...
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

InternetSvet

Ali u toj custom temi nemam BoardIndex.template.php i MessageIndex.template.php gde se vrse izmene.
Sad, da li to da izmenim u default, ili da napravim te fajlove u custom temi?

Zuća

instaliraj adk personal icons i bice ikonice i na drugim temama

InternetSvet

Quote from: Zuća on March 10, 2012, 10:59:49 AM
instaliraj adk personal icons i bice ikonice i na drugim temama

Opet nudi instalaciju, tj. cekiranje samo za Core temu.

Zuća

u themes layout(admin panel) imas da podesis koje ce teme da budu dostupne za odabir clanovima tj. da li ce moci samo da koristi default i core ili sve instalirane teme...
kada to uradis...vidi da li nudi instalaciju i za ostale teme...i ako ne nudi ti instaliraj i posle ubaci ikonice i siguran sam da ce raditi...jer i kod mene je samo na default core temu instalirao mod

Misa95

Ono sto nema za izmenu temi SilentWawe, to se menja u temi default. Zato sto ta custom tema uzima onda fajlove iz default teme.

InternetSvet

Quote from: Misa95 on March 10, 2012, 11:36:22 AM
Ono sto nema za izmenu temi SilentWawe, to se menja u temi default. Zato sto ta custom tema uzima onda fajlove iz default teme.

Tj. ono što mod izbacuje da treba da se izmeni u Core, menja se u default. Pre minut sam zo shvatio, i sad sam sve sredio. :D Hvala na pomoći. :)

Advertisement: