Beathebeat muzicki forum

Started by ZUNZARA, April 08, 2012, 03:10:55 PM

Previous topic - Next topic

ZUNZARA

Uzivajte i zabavite se na forumu uz omiljenu muziku :D

www.beathebeat.com

mr.Curiosity

Ja prvi.

1.Evo za pocetak logo ti je malo drecav no nije to toliko lose. (Pokusaj centrirat i malo spustit nijansu boje)
2.Ako imas Facebook Slide mode,Zasto ce ti onda obicna poveznica za vasu Facebook Stranicu?!
3.Ako vec imas dole na dnu ovo Free Forum , ukini ga u index.templamente.php


To je par stvari koji bi ti mogle pomoci. Ali vidim da si ambiciozan,Samo naprijed.

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Misa95

Vidim da imas onu slicicu JOIN US koja prati strelicu, ali ona ti nestale kada stavim strelicu blizu pretrage. Evo pogledaj sliku:



I realno ne vidim za sta ce ti ono connect via facebook kad imas sa strane fb slide.

I da, mogao bi da prevedes forum, a ne pola srpski, pola engleski, kao ovo npr:

Radio Status:
Offline
to Offline prevedes i tako neke sitnice koje ulepsavaju forum :)

Skipper.

FB logovanje i FB like box su valjda 2 različite stvari.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Dzonny

Quote from: Skipper. on April 11, 2012, 01:36:09 PM
FB logovanje i FB like box su valjda 2 različite stvari.
+1, suzdržavao sam se od odgovora misleći da ipak ne kontam o čemu se radi pošto nisam neki fan fb-a i socijalnih mreža, ali čini mi se da je jasna razlika kao što reče Skipi :)

mr.Curiosity

Quote from: Dzonny on April 11, 2012, 03:24:29 PM
Quote from: Skipper. on April 11, 2012, 01:36:09 PM
FB logovanje i FB like box su valjda 2 različite stvari.
+1, suzdržavao sam se od odgovora misleći da ipak ne kontam o čemu se radi pošto nisam neki fan fb-a i socijalnih mreža, ali čini mi se da je jasna razlika kao što reče Skipi :)



Nije FB Logovanje.


Skiper je u pravu sve to oke.


Ali FB slide mu nije slide nego clicable (link)


Isto i Sa ,,Join Facebook,,

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

phaenomeN

Quote from: mr.Curiosity on April 11, 2012, 03:43:36 PM
Quote from: Dzonny on April 11, 2012, 03:24:29 PM
Quote from: Skipper. on April 11, 2012, 01:36:09 PM
FB logovanje i FB like box su valjda 2 različite stvari.
+1, suzdržavao sam se od odgovora misleći da ipak ne kontam o čemu se radi pošto nisam neki fan fb-a i socijalnih mreža, ali čini mi se da je jasna razlika kao što reče Skipi :)

Nije FB Logovanje.


Skiper je u pravu sve to oke.


Ali FB slide mu nije slide nego clicable (link)


Isto i Sa ,,Join Facebook,,


Nije govno nego se pas posrao :)

Ova lijevo ikonica, , kad pređeš mišem preko nje, to je slajder... ali eto, bitno je da ti ispraviš nekoga..


I šta je ako nije FB logovanje?
I gdje ti vidiš Join facebook?


anteprimorac

Bitno je produljiti







svoj post što više.

Forum što se tiče dizajna izgleda ok, jedino možda logo i header malo srediti al je ok. Što se tiče sadržaja vidi se da se trudiš, al isto tako vidim da imaš malo članova. Mislim da dodatni trud, pa i novac, bi trebao uložiti u reklamiranje. Ne vidim razlog zašto pravite FB page?
My Mods:
APImage v0.3




Besplatni singlovi, doublovi, listići, ... svih sportova! - BalkanTips

Skipper.

Quote from: mr.Curiosity on April 11, 2012, 03:43:36 PM
Nije FB Logovanje.


Skiper je u pravu sve to oke.


Ali FB slide mu nije slide nego clicable (link)


Isto i Sa ,,Join Facebook,,
Ono sa strane je facebook like box i ukoliko želiš da lajkuješ njihov fun page ili pratiš najnovije objave to koristiš.
A Join Facebook je neki novi izraz, tvoj. Na forumu piše Connect with Facebook i klikom na to otvara ti se ova aplikacija na fejsu koja će iskoristiti tvoje podatke prilikom registracije na forum.
2 totalno različite stvari.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

ZUNZARA

Quote from: Skipper. on April 12, 2012, 01:05:58 PM
Quote from: mr.Curiosity on April 11, 2012, 03:43:36 PM
Nije FB Logovanje.


Skiper je u pravu sve to oke.


Ali FB slide mu nije slide nego clicable (link)


Isto i Sa ,,Join Facebook,,
Ono sa strane je facebook like box i ukoliko želiš da lajkuješ njihov fun page ili pratiš najnovije objave to koristiš.
A Join Facebook je neki novi izraz, tvoj. Na forumu piše Connect with Facebook i klikom na to otvara ti se ova aplikacija na fejsu koja će iskoristiti tvoje podatke prilikom registracije na forum.
2 totalno različite stvari.

Potpuno si u pravu evo posle duzeg vremena vracam se da sredjujem sajt pokusacu da popravim sta ste mi sugerisali. Hvala vam puno!.  Pitao bih vas samo jedno da li postoji neki nacin da privucem goste na forum i sta mislite da li je dobra ideja da moze da se skida muzika sa foruma? :D

Advertisement: