Meta Tag Sorunu

Started by yusuf34, May 04, 2012, 08:54:22 PM

Previous topic - Next topic

yusuf34

Arkadaşlar sitemde seo yüklü bütün ayarları yaptım keywords vs. ekledim fakat googlede istedigim şekilde çıkmıyor.  hatta kaynak kodlarında keywords filan yok.  bu sorunu nasıl çözebilirim ?  desteklerinizi bekliyorum..

bu benim ki :

Buda smfmod un.  Bu şekilde çıkması için ne yapmalıyım ??

desteklerinizi bekliyorum.  Teşekkürler ..

Emre A.

Önce şunları araştır.

Smfmod.com kaç yıldır hizmet veriyor? Sen kaç yıldır açıksın?

Smfmod'daki gibi seo istiyorsan beklemek zorundasın.

Örnek vermek gerekirse TIKLA bende yaklaşık 1 yılı aşkındır hizmet vermekteyim.

yusuf34

yanıtınız için teşekkür ederim fakat sorunun bu oldugunu sanmıyorum . sorun seodan kaynaklanıyor . kaynak kodlarında meta taglar yok.  ben öyle ahım şahım bişey istemiyorum. alakalı olsa yeterli.
örnegin ;

Böyle bişey için bi kaç sene beklememe gerek yok galiba ?

upmatikte şu şekilde ;

<meta name="description" content=" Resim Upload Servisi powered by " />
<meta name="keywords" content="resim upload, resim yukle, fotograf yukle, images, free image hosting" />

sitemde şu şekilde ;

Quote<meta name="description" content="" />
   <meta name="keywords" content=" Anasayfa" />

Bunu manuel olarak degiştirmem mümkün mü ?  yardımlarınız için teşekkür ederim.

#Serseri

Bunun bir önemi yok. Bence bunu yapmanın bir yararıda yok artık. Google'ın sonuç açıklamasını kendisinin çekmesi daha mantıklı.

İlle de yapacağım diyorsan anasayfana description kodunu ekleyip indexin güncellenmesini bekle.

yusuf34

cevabın için teşekkürler <~Serseri~> .   description  kodunu hangi dosyaya eklemem gerekiyor ?

Emre A.

Quote from: xrunque on May 05, 2012, 12:16:33 PM
cevabın için teşekkürler <~Serseri~> .   description  kodunu hangi dosyaya eklemem gerekiyor ?

Standart keywords'e göre:

index.template.php
ara:

<meta name="keywords" content="PHP, MySQL, bulletin, board, free, open, source, smf, simple, machines, forum" />

üstüne ekle:
<meta name="description" content="Siteadi.Com - Slogan! Kısa açıklama (160 karakteri geçmemesi tavisye edilir)" />

yusuf34

Teşekkür ederim emre.

corumlu recep

bunu google kendisi yapıyor. sitenin yaşına ve aldığı hite bakarak.
Forum Sitesi
http://forumsarayi.0adz.com
http://forumsarayi.0adz.com/index.php?action=.xml;type=rss

forumsarayi.0adz.com
forumsarayi.0adz.com/index.php?action=.xml;type=rss

yusuf34

arkadaşlar aşagıdaki resimedende anlaşılacagı gibi bunun senelerle yaşla hitle pek alakası yok.  sonunda başarmış bulunmaktayım :)  siten güncel olsun yeter tag mış key miş seoymuş boş.

Advertisement: