News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

404 hataları

Started by nazamarya, May 09, 2012, 04:16:14 AM

Previous topic - Next topic

nazamarya

merhabalar. google webmaster tools da bulunamadı olarak çıkan url lere tıkladığımda aktif ve açılır olduğunu görüyorum. bu linklere nasıl bulunamadı olarak ekliyor.
robots.txt ile alakalı mı? teşekkürler.

#Serseri

Aynı bağlantılar Google'da Site:siteadresi olarak arattığınızda görünüyor mu?

xSabotaJx

smf foruma bazen ulaşılamıyabilir. bu durumlara denk geldiyse hata olarak gözükür. eğer bağlantı sağlamsa, sorunun çözüldüğünü belirten butona tıklayın. butonu hatanın içine girdiğinizde altında görürsünüz..
Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Flypside

arada olabilir zamanla düzelir.
SMF SUPPORT SERVICE | SEO | PORTAL | FORUM | MOD | THEME | DATABASE | GOOGLE OPT vs..

ingilizce dökümanları

nazamarya

Quote from: <~Serseri~> on May 09, 2012, 04:19:26 AM
Aynı bağlantılar Google'da Site:siteadresi olarak arattığınızda görünüyor mu?

evet bu şekilde arama yaptığımda şuan sitemde olmayan eski seoya ait olan linkler çıkıyor. ama en az 3 ay önce seo değişikliği yapmıştım. halen bu linkler kalkmadı.

nazamarya

robots.txt dosyam:

User-agent: *
Allow: /

User-agent: Mediapartners-Google

User-agent: Googlebot

User-agent: Adsbot-Google

User-agent: Googlebot-Image

User-agent: Googlebot-Mobile

Fakat webmaster tools da ekte verdiğim resimdeki gibi sunucu bağlantısı hatası veriyor. fakat herhangi bir erişim problemi bulunmuyor.

nazamarya

Ana domain adresimle beraber bir de parked domain kullanıyorum. parked domaini daha önce hiç eklemedim google webmaster toolsa. ana domaini kaldırıp parked domaini eklesem hiçbir hata vermeden tekrar indexlenebilir mi? çünkü 93bin bulunamadı hatam var. ve gün geçtikçe aylar öncesinin linkleri çıkmaya devam ediyor.

#Serseri

Seo'ya ait linkler ise kolayca dizin şeklinde aramalardan kaldırabilirsiniz. Sonuşta çalışmayan linkler.

Advertisement: