Kako spojiti postove, ne teme?

Started by Defton, September 03, 2012, 05:12:23 PM

Previous topic - Next topic

Defton

Novi sam na smf platformi, upravo prelazim s phpbb3.
U phpbb3 imali smo mogućnost spajanja postova i to je bio najčešći način moderiranja.
Primjetio sam da SMF samo mogućnost spajanja tema, no to mi neće vele koristiti.

Isto tako, pregledao sam postojeća rješenja npr. mod Auto Merge double post nije updatan od 2009
i ne može se instalirati na novoj verziji SMF-a.

Pa ako netko zna bilo kakvo riješenje, bio bih mu jako zahvalan jer forum ima dosta korisnika i moderatora.

Branko.

Dobrodošao na SMF!
U postojećoj verziji te opcije nema.Pomenuti mod pokazuje pozitivan rezultat sa parsiranjem (parse opcija na mod stranici, čekiraj verziju), znači da bi vredjelo probati.Ako imaš problem oko kompatibilnosti pogledaj http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=459594.0
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Buta

Spomenuti mod koristim na 2.0.2 verziji i radi bez problema
Kao što Branko kaže, pokušaj parsirati

Dzonny

Takođe, koristio mod na 2.0.2 verziji bez problema, odradjuje posao odlično, pa probaj :)

Branko.

Ako mu je to komplikovano uvijek može koristiti opciju split/merge.Izgleda da tako ostaje i za 2.1 verzije.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Defton

Quote from: Branko. on September 03, 2012, 05:35:04 PM
Dobrodošao na SMF!
U postojećoj verziji te opcije nema.Pomenuti mod pokazuje pozitivan rezultat sa parsiranjem (parse opcija na mod stranici, čekiraj verziju), znači da bi vredjelo probati.Ako imaš problem oko kompatibilnosti pogledaj http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=459594.0

Zahvaljujem na prijedlogu. Parsirao jesam, ali nisam uspio dodati niti ovaj prvi dio jer u 2.0.2 u display.template.php ne postoji $split_button.

Ako netko ima malo detaljnije upute kako dodati parsiranu verziju na 2.02....

Hvala.

Branko.

Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

DzajaVu

Kada hoces spojiti neki post jednostavno kopiraš sve iz onog posta kojeg želiš spojiti te zaljepiš u onaj post gdje si to htio spojit i to ti to :D

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Branko.

Quote from: DzajaVu on September 08, 2012, 04:42:14 AM
Kada hoces spojiti neki post jednostavno kopiraš sve iz onog posta kojeg želiš spojiti te zaljepiš u onaj post gdje si to htio spojit i to ti to :D
Nema potrebe da ponavljaš pitanje, savršeno dobro smo te razumjeli.Odgovor već imaš, to što tražiš nema u ovoj smf verziji.Za nekoga je to nedostatak, za mene lično je vrlina jer su ukupne funkcije manje komplikovane.Bolji poznavaoci rada foruma i baze znaju da, što je opcija zahtjevnija, to znači puno više upita prema bazi.Kopiranje sadrži neke veoma intenzivne memorijske upite.Meni je draže da mi forum radi brzo a i ne predstavlja mi neki problem izdvojiti neki post i napraviti privremeno drugu temu pa je spojiti sa željenom ako time ne narušavam redosled i smisao poruka u ciljnoj temi.O negativnom SEO efektu da ne govorimo...  :P

Evo još jedan mod koji "se bavi kopiranjem" ... http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1074
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: