News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Özelleştirilmiş Profil [Facebook, Twitter ve +Google]

Started by Emre A., December 28, 2012, 05:05:21 PM

Previous topic - Next topic

A.Pearce

bangbang

Emre A.

Quote from: bangbang on September 19, 2015, 06:01:01 PM
Resimler çıkmıyor

Resimler kendi sitemdeydi. Site kapandığı için gözükmüyor. Makaleyi kısa sürede düzenleyeceğim. ( Düzenleme Yetkisi verirlerse... )

Antes

Quote from: EMREbey on September 20, 2015, 06:10:47 PM
Quote from: bangbang on September 19, 2015, 06:01:01 PM
Resimler çıkmıyor

Resimler kendi sitemdeydi. Site kapandığı için gözükmüyor. Makaleyi kısa sürede düzenleyeceğim. ( Düzenleme Yetkisi verirlerse... )

Böyle bi yetki verilmeyecek. Wiki'yi kullanın.

marinaturizm

Anlatım için çok teşekkür ederim :)  dosyayı ekleyebilirmisin zip yada rar olarak

akaewn

blogcux

Yazı çok güzel ve kesinlikle işime yarayacak, teşekkür ederim.

Bu arada böyle bir platformda dosyanın şifreli olması biraz garip gelmişti ama dosyayı indirdiğimde şifreli olmadığını gördüm sadece konuda şifre ibaresi kalmış. Şifre kısmını düzenleyip düzenlememek size kalmış ama bence düzeltilirse çok daha iyi olur.

Emre A.

Quote from: blogcux on September 19, 2016, 05:41:41 PM
Yazı çok güzel ve kesinlikle işime yarayacak, teşekkür ederim.

Bu arada böyle bir platformda dosyanın şifreli olması biraz garip gelmişti ama dosyayı indirdiğimde şifreli olmadığını gördüm sadece konuda şifre ibaresi kalmış. Şifre kısmını düzenleyip düzenlememek size kalmış ama bence düzeltilirse çok daha iyi olur.

Teşekkür ederim. Konu düzenleme yetkileri alındığı için artık düzenleme yapamıyoruz. Yetkililere bildirmemize rağmen cevap alamıyoruz. En son Antes 'in yazmış olduğu cevap ise; "Yetkiler verilmeyecek" gibi bir olumsuz yanıt almıştım. Kendisinden rica ettim düzeltmesi için sanırım işlerinin yoğun olmasından dolayı ilgilenmedi.

bangbang

bunun steam içi olan kodu varmı?? metin yerine kod yazsam yeter

bangbang

Steam ve instagram için kodunu bekliyorum diğer herşeyi yapabiliyorum . (o metin yerine girilecek kod lazım beceremedim)

Advertisement: