Thank-O-Matic postavke

Started by SATmax, January 21, 2013, 01:54:08 PM

Previous topic - Next topic

SATmax

Pozdrav.

Instalirao sam mod Thank-O-Matic i ( za divno čudo :) ) ovaj put je prošlo sve ok. E sada se javlja problem da ne mogu na forumu ( SMF 2.0.3 ) naći nigdje opciju za uključenje i prikaz zahvale za post.
Zamolio bih za pomoć u riješenju problema.

Hvala unaprijed.

Skipper.

Uh, ako me pamcenje dobro sluzi ti to moras da podesis za svaki podforum posebno i to ces pronaci u podesavanjima podforuma.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

SATmax

Još da si mi naveo putanju olakšalo bi mi puno više.

Branko.

Na slici se vidi kartica Forumske rubrike, pogledaj tu.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

SATmax

U Forumske Rubrike je označeno sve ( osim thread otpad ) i pohranjeno ali opet ne funkcionira.

Venera

U admin panelu, u dozvolama grupama članova-globalne dozvole foruma (skroz na dnu stranice-desno) podešavaš da li će grupa videti zahvalnice u postu, da li će moći da ih briše, zaključa, otključa.... Proveri tu, pa javi.  ;)


SATmax

Probao sam se poigrati sa tim opcijama ali mi ne dopušta promijenu. Ima li neka caka da se to na drugi način odradi i prikazuju zahvale za postove ?

Skipper.

Kako ne dopušta? Izbacuje li ti neku grešku?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

SATmax

Uredio sam korisnicima dozvole da mogu dati zahvalu za post i kada postavik kao na lici izbaci ovu grešku. E sada gdje točno griješim nemam pojma.


Venera

Kad dođeš do ove stranice koju si nam pokazao, ne ideš na promenu u Advnanced options, nego klikni na IZMENI pored određene grupe, pa će ti se otovoriti stranica dozvole po grupama članova. Na toj stranici dole desno imaš te opcije. Za svaku grupu pojedinačno moraš da podesiš dozvole. Ili si uradio kako sam ti napisala, pa posle promene se vratio na prikazanu stranicu i pojavilo ti se ovo... sumnjam. ;)

SATmax

Quote from: Venera on January 22, 2013, 06:27:39 PM
Kad dođeš do ove stranice koju si nam pokazao, ne ideš na promenu u Advnanced options, nego klikni na IZMENI pored određene grupe, pa će ti se otovoriti stranica dozvole po grupama članova. Na toj stranici dole desno imaš te opcije. Za svaku grupu pojedinačno moraš da podesiš dozvole. Ili si uradio kako sam ti napisala, pa posle promene se vratio na prikazanu stranicu i pojavilo ti se ovo... sumnjam. ;)

Hvala na odgovorima.

Već sam dodijelio ( uredio ) mogućnost svim članovima da se se mogu zahvaliti na postovima i vratio se na stranicu ( kao na slici ) i pokušavao x puta uključiti mogućnost zahvale i ne ide. Čak sam provijeravao u svim temama ( u admin panelu ) kod otvaranja nove teme da li je uključen Thank-O-Matic i bio je uključen. Ponovo sam se vratio u dodijelu dozvola grupama i članovima i pokušavao dodijeliti mogućnost zahvale ali opet 0 bodova.

Hvala ti na objašnjenju i pokušajima pomoći. Čini mi se da ili negdje opet griješim ili uopće ne ide.

Pozdravljam.

Venera

Onda ti ništa drugo ne ostaje nego da otvoriš parse ove modifikacije, pa da kreneš da prekontrolišeš po fajlovima da li je sve dobro instalirano. Ja taj mod imam već dugo, imala sam raznih zezalica sa njim, ali evo radi kako treba i svi ga vole.

Veliki pozdrav i tebi.  :)

SATmax

Otvorio sam parse moda Thank-O-Matic sa EditPlus3 alatom ( search funkcija ), našao parsirane linije i prebacio/uredio po datotekama ( po autorovim uputama ) i opet 0 bodova. Izgubio sam pola dana na ovoj opciji i opet ne funkcionira. Naime sve postavke koje ste predložili su već odradjene ali ne prikazuje opet zahvalu korisniku za post.

Hvala svima na pomoći ali mislim da je ovo već gubljenje vremena za mene jer ne ide nikako ( barem ne meni :) ).

Pozdravljam i uživajte.

Advertisement: