News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Zrenjanin Online

Started by bellamy2, February 04, 2013, 09:45:18 PM

Previous topic - Next topic

bellamy2

Forum grada Zrenjanina:
Zrenjanin (mađarski: Nagybecskerek, njemački: Großbetschkerek, rumunski: Becicherecul Mare ili Zrenianin, slovački: Zreňanin, rusinski: Зрењанин, je grad koji nalazi u Srbiji. Smješten je u autonomnoj provinciji Vojvodini na 45° 22' North, 20° 23' East.
Sve ove i slicne teme cemo probati da dotaknemo kroz forum grada..
Sta reci za forum :
1.   SimplePortal    2.3.5     
2.   PM Informer    4.0     
3.   SEO Sitemap    2.2     
4.   YouTube BBCode    2.6     
5.   SA Facebook    2.0 RC4 Rev58     
6.   Stop Spammer    2.3.9

Dobro dosli  ;)
http://zrenjaninonline.com/forum/



sima1

Lepo odradjeno meni se svidja mozda umesto slike ubaciti neki slajder sa vise slika , nema portala a napisao si da imas simple portal .

bellamy2

Hvala Sima1.  Sto se tice portala instaliran je ali nekoristim sve njegove mocunosti samo par blokova za reklame.. Da dodam ubacen je i slajder..

sima1

Pozdrav sad je po meni sve ok , ja sad pravim jedan sajt " Vojvodina" nadam se saradnji , razmena banera i slicno .

bellamy2

Totalno razocarenje posle par meseci samo 20 registrovanih..  :(  Sta ciniti imate li ideja ?

Branko.

Okreni malo na multijezičke forume, nađi urednike za sve jezike. Daj prostor kulturi, narodnom stvaralaštvu... sve ostalo stavljaj kao potforume. Daj prostor svim važnim stvarima iz svakodnevnog života sa naglaskom na ono "što život znači". Forsiraj fotografe-urednike da prikažeš zanimljive događaje i situacije u gradu i okolini. Obogati i starim i novim fotografijama. Možeš ponuditi i gradskoj upravi prostor za oglašavanje, raznim institucijama grada, organizacijama koje se bave zaštitom okoline i sl.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

bellamy2

Novi izgled cisto da nepadnemo u zaborav  ;)

KaJzEr 283

Novi izgled? Meni sve isto deluje default tema.

sima1

Manji problem je default tema znam puno odlicnih sajtova sa default temom , 207 postova u 158 tema
malo sadrzaja ako znamo da forum radi vec duze vreme jedan od glavnih uslova za uspeh je sadrzaj,sadrzaj,sadrzaj za svakog po nesto .

bellamy2

Novi izgled foruma ZrenjaninOnline
Ovom prilikom se javno zahvaljujem Sima1 na pomoci oko novog izgleda i integracije smf foruma i wordpressa koji je uradio za stranice zrenjaninonline..

Advertisement: