Türk Modlardan Şikayetçiyim

Started by HOST-TR-NET, June 03, 2013, 10:14:19 PM

Previous topic - Next topic

HOST-TR-NET

Tebrikler Unknown W. güzel bir forum yazmışsın, fakat bir konuda şikayetim var.  8)
En ufak bir if komutunu bile bilmeyen modlar Türkçe destek alalına bakıyor,
Lütfen biz Türkler için farklı bilgili modlar seçin,
Ülkemizde smf bölümüne bakan modları bizler ile ilgilenmediğinden gidip başka smf sitelerine bakıyoruz,
Modlar bilgi vermiyorlar tek yaptıkları al şu modu kur yok şu modu kaldır, bize smf komutlarını bilen modlar verin.

Ayrıca smf ülkemizde oldukca yaygınlaşan ve kendinden övgüyle söz ettirmekte.
Tekrar tebrikler  Unknown W.  :)

Antes

SMF'yi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz fakat sorunun tek yanlı olmadığını düşünüyorum keza size verilen her cevapta farklı bi sonuç çıkartıp farklı isteklere yöneliyorsunuz, isteğinizi tam olarak iletmediğiniz için karşılıklı sorunlar yaşandığını düşünüyorum.

Saygılar

HOST-TR-NET

Farklı sonuç çıkartmam için doğru cevabı almış olmam lazım ki alamadım aksine ben sorunumu anlatmak için daha açıklayıcı olmak adına farklı öneriler ile istekte bulundum belki farklı açıdan bakıp yardımcı olurlar diye, anlaşılan yanlış yere açmışım şikayet konusunu isterseniz kilitleyin bu konuyu ingilizce olarak e-posta atıcam Unknown W.'a.

Antes

Unknown W. projeyi bırakalı belli bi süre oldu :) Bu arada halkla ilişkiler kısmında da ben olduğum için %99 gönderdiğiniz mail bana gelicek ya da Türk olduğunuz için bana yönlendirileceksiniz.

HOST-TR-NET

Halkla ilişkileriniz iyi ama bize kod bilen mod lazım size lafım yok siz zaten herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz,  şikayet bölümü neresi? bize adam gibi bir mod versinler istiyorum.

Antes

Quote from: HOST-TR-NET on June 04, 2013, 07:06:33 AM
Halkla ilişkileriniz iyi ama bize kod bilen mod lazım size lafım yok siz zaten herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz,  şikayet bölümü neresi? bize adam gibi bir mod versinler istiyorum.

Rica ediyorum, üslubunuzu daha olumlu yönde değiştiriniz, burada moderatör olan arkadaşların tamamı gönüllülük esası ile çalışmaktadırlar.

HOST-TR-NET

İnsanlar neden sıkıştığında hep üslup der , ilgiyi başka tarafa çekmek için oysa ki ortada ne bir uslupsuzluk nede farklı bir şey var,
Her neyse gönüllü olan o zaman yardımcı olsun olmuyorsa yerini devretsin o kadar basit.

Antes

Quote from: HOST-TR-NET on June 04, 2013, 07:27:23 AM
İnsanlar neden sıkıştığında hep üslup der , ilgiyi başka tarafa çekmek için oysa ki ortada ne bir uslupsuzluk nede farklı bir şey var,
Her neyse gönüllü olan o zaman yardımcı olsun olmuyorsa yerini devretsin o kadar basit.

Ortada herhangi bir *sıkışmanın* olduğunu düşünmüyorum, fakat kullandığınız kelimeler kişilere hakarete doğru gidince o da pek hoş olmuyor takdir edersiniz ki.

Ayrıca biz hiyerarşik atama usulü ile çalışmıyoruz bunu da söylemem gerek. Hiç bir arkadaşımızı o bölümden bu bölüme diyerek taşımıyoruz. :) Umarım sorunlarınıza gerekli çözümü (kodlama taraflı) bulabilirsiniz.

HOST-TR-NET

En az 5 yıllık modlar var hatta daha eskiye dayanan kişiler, kaç yıllık tecrübe ile cerez niyetine yenecek kodları söyleyip benim isteğime cevap vermiyorsa o kişilere diyecek söz bulamıyorum, inşallah yeni bilgili modlar gelir eskiler gider tek isteğim budur.

Badboy

Sizin isteklerinize anında cevap verilmiyor diye ise bu tavrınız unutmayın burdaki herkes gibi bizlerde gönüllüyüz. Hatta kendi adıma söyleyim. Bana bu görevi sağolsun bazı arkadaşlarım uygun gördükleri için teklif getirdiler bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Şuanda mod olan bütün arkadaşların kodlama bilgisi oldukça yeterli seviyede ki aramızda modifikasyonlar yazanlarda mevcut. Ayrıca konunuzu da inceledim. Arkadaşlar zaten gerekli şekillerde kodlamalar vermişler. Acaba siz neden kodu bir türlü oturtamadınız da modlardan şikayet ediyorsunuz?
Nothing is true, everything is permitted.

HOST-TR-NET

Quote from: Badboy on June 04, 2013, 03:45:24 PM
Şuanda mod olan bütün arkadaşların kodlama bilgisi oldukça yeterli seviyede ki aramızda modifikasyonlar yazanlarda mevcut.

Gördük ne kadar php bilgisi mevcut modların bir kodu bilen olmadı sağolsun sonradan Antes yardım etti zaten içinizde işine sadık bir Antes var diğerleri anca laf yetiştirir birde @bolubeyi61 hocam var sağolsun oda herkese yardım ediyor, son olarak eğer bir işte gönüllü oluyorsanız o işin cini olmanız gerekir ki cin olmadan insan çarpılmaz o yüzden demem o ki söylediğiniz laflar gözümde hiç değerli değil bilgili bir kişi bana bu lafları söyleseydi belki o zaman belki üstüme alınırdım.

Badboy

Benim ve diğer arkadaşların şuana kadar yaptıklarını bu destek sitesindeki herkes biliyor. Tutup bunları tek tek anlatmak gibi bir takıntımızda olmadığı için saymayacağım. Tanımadan yorum yapmanızdan dolayı benim gözümde de sizin anlamsız sözlerinizin hiçbir değeri yok. Hala kalkmış burda boş boş muhabbetler yapıyorsunuz. Kişileri beğenir veya beğenmezsiniz ancak bu size Antes'in de belirttiği gibi şahıslara olan üslubunuzu olumsuz yönde (adam gibi bir mod nasıl oluyorsa) kullanma hakkı vermez. Şu saatten sonra da yazacaklarınıza da artık yorum yapmayacağım çünkü karşımda konuşanın da biraz ne söylediğini bilmesi veya mantıklı olması gerekir. Bir şey yazmadan önce 10 kere düşünmeniz tavsiyemdir.
Nothing is true, everything is permitted.

HOST-TR-NET

Bana laf yetiştirmek yerine yardımcı olsaydınız şikayet konusu yerine belki tebrik mesajı alırdınız.   ;)
Eskide yaptıklarınız beni ilgilendirmez önemli olan her zaman yardımcı olmakdır.  >:(
Ayrıca sanki sizin anlamsız sözlerinizi ben çok tınlıyorum, şunlara bak.

bolubeyi61

Arkadaşlar konuyu uzatmayınız. Bu şekilde davranmanın kimseye faydası yok. Burada mod dahi olsa kimse kimseye yardım etmek zorunda değil. Sorunuzun cevabını büyük ihtimal bir çok kimse tarafından biliyordur, kimi yardım etmek istemez, kiminin vakti yoktur. Mod arkadaşların burada gereği kadar çalıştıkları kanaatindeyim. Ya hiç olmasalardaı burada daha kötü olurdu. Yine her gün onlarca kişi şuradan faydalanıyor. En azından diğer destek sitelerinde olduğu gibi kimsenin kibirlendiği yok, ben yaptım oldu zihniyeti yok. Bu şekilde hareket etmeniz size yardımcı olması muhtemel insanları sizden uzaklaştırır. Şurada kardeş kardeş yazalım çizelim.

Advertisement: