News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

SatelitIN.com-Forum

Started by dekolte, June 25, 2013, 11:21:10 PM

Previous topic - Next topic

dekolte

Evo kao prvo pozz svim clanovima pozz moderatorima

Predstavljam svoj Forum

Tematika foruma je Satelitske vijesti-Satelitski resiveri itd itd

link    satelitin.com

instalirani modovi:

1.     SimplePortal   2.3.5
2.   Move recent to the top   2.7
3.   Country Flags   2.1
4.   Cumulus Congestus   1.0
5.   SimpleAds   1.0.1
6.   Registered Links   3.0
7.   AvatarSelect   1.2.1
8.   Global Headers Footers   2.0.1
9.   YouTube BBCode   2.6
10.   SA Chat   RC2 Rev60
11.   Users Online Today   2.0.3
12.   SimpleColorizer   1.1
13.   Adk Menu Buttons   1.0
14.   Adk Personal Icon forums
15.   SMF 2.0.4 Update   1.0
16.   SMF 2.0.3 Update   1.0

Sve je pocelo sa instalacijom Simple machine 2.0.2

Tema je Red-it Random


Sve kritike uvazavam i savjeti su dobrodosli


Nikada se nemoj raspravljati sa budalom.Spustit ce te na svoju razinu,a onda ce te pobijediti sa svojim iskustvom.

Skipper.

Pozdrav :)

Pa ajde da krenemo :D


       
  • Logo i header foruma je po meni skroz loše odrađeno. Nikako se ne uklapa sa bojama foruma ukoliko izuzmemo pozadinu koja po meni može ipak znatno bolje. Probaj malo više da poradiš na tome ;)
  • Onaj tag cloud na index stranici, ugh  :laugh: Izbaci to. Slova su previše krupna i ništa se ne vidi, samo kvari izgled foruma.
  • Mogao bi takođe da poradiš na bojama korisničkih grupa. Na index stranici se admini i regularni članovi skoro ne primećuju jer se stapaju sa bojama foruma.
  • Kategorije bi mogao malo da rearanžiraš. Forum je posvećen satelitskim informacijama a kod tebe pre toga idu i donacije i sportske vesti. Po meni bi glavna kategorija trebala da ide odmah na vrh.
  • Mogao bi da poradiš malo na pravopisu, lepše izgleda. Npr. Dobro došli na SatelitIN.com Forum,Forum je počeo sa radom 01.06.2013.
    Svaka pomoč‡ je Dobrodošla,Uživajte na našem i vašem Forumu.
    Ovo bi trebalo da su 4 rečenice ali pošto ih ti odvajaš zarezom ispada da je jedna. Takođe donacija, uživajte, forum nikako ne treba da se piše sa velikim početnim slovom ukoliko nije prva reč u rečenici ;)
Toliko od mene za sad.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

dekolte

Pusti pravopis nisu ljudi budale da ne znaju sto pise,,

inace postujem kritiku,,,Hvala



Nikada se nemoj raspravljati sa budalom.Spustit ce te na svoju razinu,a onda ce te pobijediti sa svojim iskustvom.

Skipper.

Pa po meni je pravopis izuzetno važan deo sajta/foruma. Na taj način indirektno pokazuješ tvoje (ne)znanje takođe ;)
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

dekolte

Ne bih se slozio s tobom,,,,

svaka cast na kritiki

Nikada se nemoj raspravljati sa budalom.Spustit ce te na svoju razinu,a onda ce te pobijediti sa svojim iskustvom.

Branko.

1.Imaš još jednu uvodnu login stranicu na http://satelitin.com/ prije ove koju si naveo koja je, po meni, nepotrebna jer nemaš nikakvo grananje na njoj. Osim toga na njoj stoji "Potrazite nas na Forumu http://satelitin.com/forum/ ". To može da bude frustrirajuće jer link nije klikabilan i mora se kopirati. Kad već imaš portal, onda je to obično početna stranica na kojoj se vidi sve što je relevantno za tvoj forum i što može animirati goste da se registruju ili čitaju sadržaj.
2.Mislim i da je gugl prevodilac nepotreban.
3.Trebalo bi da razmišliš da prioritet u rasporedu na početnoj stranici daš sekcijama, forumima i potforumima koji su vezani za satelitsku tematiku a ostalo da spustiš niže i staviš kao forume drugo i trećeg nivoa.
4.Razmisli i o izgledu i poziciji chat-a jer previše dominira.
5.Takođe, sadržaj novosti ti kod izmjene širi i skuplja stranicu.
5. Sličice (ikone) foruma su različitih dimenzija i kvare strukturu.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

dekolte

Vidio sam vas Forum cista 5ica

Sto se tice jos jedne pocetne stranice to mi je od joomle 3.1.1
morat cu se malo poigrati u cpanelu i obrisati joomlu.
Pokusat cu uraditi sve savjete koje ste naveli,kad cu imati vise vremena

Hvala

Nikada se nemoj raspravljati sa budalom.Spustit ce te na svoju razinu,a onda ce te pobijediti sa svojim iskustvom.

Dzonny

Pozdrav.

I što se mene tiče chat je apsolutno nepotreban, pogotovu na toj poziciji. Takodje header i logo bi najpre trebalo srediti iz očiglednih razloga.

Advertisement: