Wd-Studio (hxxp: [nonactive]wd-studio.info/forum/index.php)

Started by Mrky, November 11, 2013, 08:44:58 AM

Previous topic - Next topic

Mrky



Poštovani želio bih Vam predstaviti naš forum s nazivom Wd-Studio. Link zajednice: hxxp:wd-studio.info/forum/index.php [nonactive]
Koristimo SMF 2.0.6 verziju foruma. Template koji smo skinuli za naš forum je Urban template. Naravno mi smo preuredili i prilagodili temu kako je nama odgovaralo. Izmjene koje smo uradili jesu: promijena izgleda kategorija i rubrika, promjena izgleda statistike foruma, doradili smo naš header i naravno ubacili naš logo, ubacili smo malo drukčiji notif. sistem vezan uz privatne poruke, promijenili smo izgled templatea sa bijele boje u crnu, promijenili izgled profila, poster kućica itd.  Uz samo modifikaciju foruma koristili smo i neke od modova a to su: skype smaylies, simple portal.




Kratki opis zajednice

Na našoj zajednici možete pronaći razne pisane tutorijale, video tutorijale, marketing dio, podršku za Joomla, Wordpress, Drupal cms sisteme, te pomoć oko programskih jezika html, c, c+, java, css, php. Ako Vam je potreban neki od web predložaka također ih možete potražiti kod nas. Naši članovi postavljaju svoje radove za dawnload.
Wd-studio je zajednica namjenjena svima koji žele učiti nove stvari u svijetu web developinga, onima koji su već profesionalni u tome, a i onima koji su tek počeli. Osim samog programiranja imamo i gaming zonu u kojoj postoji mogućnost postavljanja reklame svojeg servera kojeg posjedujete. Razne gamemod scripte koje su radili i izmjenjivali naši članovi.

Branko.

Dobrodošao na SMF!
Evo i prvih utisaka:
1. Na portalu ti stoji Naslovna a na forumu Portal i djeluje zbunjujuće za korisnika(e)
2. Prelaskom sa portala na forum se otvara nova stranica što je (po meni) nepotrebno.
3. Boje za logo i meni odudaraju od tamne pozadine foruma.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: