News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Malo 2.1 novosti

Started by Dzonny, December 05, 2013, 06:19:14 PM

Previous topic - Next topic

Dzonny

Radi sasvim ok, sve se može lepo videti i celokupan forum koristiti kao i na desktop računarima što je najbitnije. Sada ćemo imati bazu za neke kompleksnije izmene što će verujem doprineti novim responzivnim modovima koji će još bolje prizivati forume na prenosivim uređajima.

pikeman

Odlično.

Bilo bi dobro kada bi osnovna tema imala opciju izmene boja koje se koriste. Sasvim korektno izgleda i ja bih je koristio kad budem prešao na 2.1, uz izmene boja u one koje i sada koristim na forumu. Znam da se to može menjati ručno u kodu ali bi bilo poželjno da postoji kao opcija u admin panelu...

Dzonny

Verujem da će multicolor varijanta default teme biti jedna od prvih custom tema koju ćemo dobiti za 2.1 verziju :)

MaliGrizeBeton

Kad ce stabilna verzija da izadje?

Masterd


MaliGrizeBeton

Sta bi sa ovim hoce li ove godine? :)


Masterd

Quote from: MaliGrizeBeton on March 15, 2015, 03:25:10 PM
Sta bi sa ovim hoce li ove godine? :)

Pročitaj post iznad. To je jedini mogući odgovor.

Razzorsi

Upravo dobio u Email da je izasla Full verzija. e sad glavno pitanje kako updejtovati a da se nista ne pokvari :D

Skipper.

Jesi li siguran da si dobio mejl za 2.1 ili 2.0.10 verziju?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Razzorsi

moja greska 2.0.10 , e sad uradio sam upgrade, ali sam mithmea koja je bila prikaziva samo do pola, bice slika dole, u prevodu neznam sat da radim. Glupo mi je da menjam dizajn foruma ,a neznam kako laksim puten da vratim na 2.0.9.

http://prntscr.com/71rp7i

posto nisam bas rad da menjam dizajn, jedino ako neko zna kako da mogu da sredim dizajn.

Dzonny

Quote from: Razzorsi on May 05, 2015, 08:20:13 AM
moja greska 2.0.10 , e sad uradio sam upgrade, ali sam mithmea koja je bila prikaziva samo do pola, bice slika dole, u prevodu neznam sat da radim. Glupo mi je da menjam dizajn foruma ,a neznam kako laksim puten da vratim na 2.0.9.

http://prntscr.com/71rp7i

posto nisam bas rad da menjam dizajn, jedino ako neko zna kako da mogu da sredim dizajn.
Otvori novu temu za ovo, i detaljnije objasni problem.

Igor.ns

Da li je potrebno raditi full backup kada se azurira na novu verziju?
Pitam jer imam losa iskustva sa azuriranjem wp.

Dzonny

Quote from: Igor.ns on June 24, 2015, 04:35:56 AM
Da li je potrebno raditi full backup kada se azurira na novu verziju?
Pitam jer imam losa iskustva sa azuriranjem wp.
Iz mog iskustva - backup nikad neće škoditi, i treba ga raditi kod svake veće promene na serveru. Ja radim backup i kod banalnih stvari, a svakako će ti manje vremena oduzeti pravljenje backupa nego rešavanje eventualnih problema ako pođe po zlu :)

pikeman


John.

Kad bi trebala izać finalna verzija?

Zuća

Quote from: John. on October 26, 2015, 09:39:05 AM
Kad bi trebala izać finalna verzija?

Najverovatnije sledece godine. E sada kada...mozda do leta.

MaliGrizeBeton


Dzonny

Quote from: MaliGrizeBeton on September 27, 2016, 01:36:30 PM
Prodje i leto drugari :)
2.1 verzija ide svojim tokom, beta 3 samo što nije izašla, posle toga (nadam se) kreću RC verzije ;)

Masterd

Quote from: Dzonny on October 04, 2016, 06:40:16 PM
Quote from: MaliGrizeBeton on September 27, 2016, 01:36:30 PM
Prodje i leto drugari :)
2.1 verzija ide svojim tokom, beta 3 samo što nije izašla, posle toga (nadam se) kreću RC verzije ;)

Stvarno su razvukli razvoj. Samo se nadam da će sve biti u skladu s modernim webom.

Advertisement: